jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۱۹۵۷   ۱۹ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۸

۳ روز تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

کیکر: بردی راحت برای ایران در بازی آزمایشی

معتبرترین هفته‌نامه ورزشی آلمان نوشت: ایران در بازی آزمایشی با ترینیدادو توباگو بردی راحت کسب کرد و دنیل داوری در درون دروازه قرار نگرفت.

کیکر: بردی راحت برای ایران در بازی آزمایشی

نشریه کیکر گزارشی از بازی آزمایشی شب گذشته ایران مقابل ترینیدادوتوباگو منتشر کرد. این هفته‌نامه در سایت خود نوشت: تیم ایران در آخرین آزمایش قبل از بازی نخست خود در جام جهانی مقابل نیجریه (26 خرداد) به پیروزی راحت 2 بر صفر رسید. بازیکنان کارلوس کی‌روش در سائوپائولو مقابل ترینیدادتوباگو با نتیجه 2 بر صفر برنده شدند. در حالیکه نیمه اول با یک گل پیش بودند. احسان حاج صفی و رضا قوچان نژاد در دقایق 45 و 54 گل‌های ایرانی‌ها را به ثمر رساندند.

کیکر ادامه داد: نکته حیرت‌انگیز این بود که در دروازه علیرضا حقیقی از تیم کووییلای پرتغال ایستاد. در حالیکه پیش‌‌بینی می‌شد برای قرار گرفتن در دروازه‌ دوئلی بین دنیل داوری از اینتراخت برانشوایگ و رحمان احمدی از سپاهان به وجود آید.

پیکارهای جام جهانی 2014 از تاریخ 23 خرداد با حضور 32 تیم در 8 گروه 4 تیمی آغاز خواهد شد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها