jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۴۳۰   ۲۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۴

رئیس سابق باشگاه والنسیا به اتهادم آدم‌ربایی از سوی پلیس بین‌الملل اسپانیا دستگیر شد.


پلیس بین‌الملل اسپانیا خوان سولر را به اتهام تلاش برای ربودن ویسنته سوریانو، جانشینش در این باشگاه دستگیر کرد. سولر صبح روز گذشته در دادگاه حاضر شد و به عنوان مظنون اصلی این آدم‌ربایی شناخته شد. وی با قید وثیقه آزاد شد زیرا هیچ شکایت رسمی از سوی سوریانو نشده بود.

بازرس‌ها بر این باورند که سولر یک نفر را با وعده‌های مالی برای انجام این کار اجیر کرده است. سولر در جولای 2009 سهم خود در باشگاه والنسیا را به سوریانو واگذار کرد که به عنوان واسطه فروش یک گروه سرمایه‌گذاری اروگوئه‌ای فعالیت می‌کرد. سولر بعد از آن سوریانو را برای عدم پرداخت این مبلغ به دادگاه کشاند و گزارش شده است که این بدهی دلیل تلاش او برای آدم‌ربایی بوده است.

پلیس پس از ردیابی مکالمه تلفنی میان سولر و یک مرد تحت تعیب پلیس به سوریانو هشدار داده بود که از منزلش خارج نشود. قاضی به سولر هشدار داده بود که حداقل در فاصله 15 متری سوریانو بایستد که دفتر وی تنها 20 متر با خانه این مرد 58 ساله فاصله دارد. سولر باید هر هفته به پلیس گزارش می‌داد و همچنین ممنوع‌الخروج شده بود. یک شخص دوم که هویتش فاش نشده نیز در این پرونده مظنون است. بازرسی‌ها تا پیش از شروع جلسه دادگاه در حال جریان است./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها