jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۵۰۴۱۲   ۰۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۱

مشاور وزیر کشور در امور بانوان از توقف طرح دورکاری زنان این وزارتخانه در سال آینده خبر داد و گفت: تا زمانی که زیرساخت‌های لازم برای انجام طرح دورکاری زنان فراهم نشود، اجرای این طرح فایده‌ای ندارد و فقط زنان را از دفتر کار خود در ادارات دور می‌کند.

فهیمه فرهمندپور در گفت‌وگو با مهر افزود: اجرای طرح دورکاری زنان شاغل زمانی منطقی است که زیرساخت‌های اداری، تجهیزاتی و اجرایی آن در همه سازمان‌ها و ارگان‌ها تعریف شده باشد؛ در غیر این صورت فقط کارمندان از محل کار خود دور می‌شوند.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد در چنین شرایطی دورکاری زنان اجرا شود و هیچ امکان سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به آنها داده نشود و از سوی دیگر امکانی برای نظارت بر نحوه عملکرد آنها وجود نداشته باشد، دولت بدون این‌که نفعی عایدش شود فقط به کارمندان دورکارش حقوق پرداخت می‌کند.

به گفته فرهمندپور اجرای طرح دورکاری تا زمان ایجاد زیرساخت‌های لازم به‌صلاح هیچ‌کس نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر