jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۵۰۴۱۲   ۰۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۱

مشاور وزیر کشور در امور بانوان از توقف طرح دورکاری زنان این وزارتخانه در سال آینده خبر داد و گفت: تا زمانی که زیرساخت‌های لازم برای انجام طرح دورکاری زنان فراهم نشود، اجرای این طرح فایده‌ای ندارد و فقط زنان را از دفتر کار خود در ادارات دور می‌کند.

فهیمه فرهمندپور در گفت‌وگو با مهر افزود: اجرای طرح دورکاری زنان شاغل زمانی منطقی است که زیرساخت‌های اداری، تجهیزاتی و اجرایی آن در همه سازمان‌ها و ارگان‌ها تعریف شده باشد؛ در غیر این صورت فقط کارمندان از محل کار خود دور می‌شوند.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد در چنین شرایطی دورکاری زنان اجرا شود و هیچ امکان سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به آنها داده نشود و از سوی دیگر امکانی برای نظارت بر نحوه عملکرد آنها وجود نداشته باشد، دولت بدون این‌که نفعی عایدش شود فقط به کارمندان دورکارش حقوق پرداخت می‌کند.

به گفته فرهمندپور اجرای طرح دورکاری تا زمان ایجاد زیرساخت‌های لازم به‌صلاح هیچ‌کس نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر