درخواست پلیس از شهروندان

کلاهبردار فراری را شناسایی کنید + عکس

کلاهبردار فراری را شناسایی کنید

مأموران آگاهی از شهروندان درخواست کردند آنها را در شناسایی و دستگیری کلاهبرداری که با استفاده از دستگاه POS کلاهبرداری می‌کند، یاری رسانند.
کد خبر: ۶۳۶۹۰۳
کلاهبردار فراری را شناسایی کنید

روز پنجم مهرماه صاحب یک مغازه فروش لاستیک خودرو با مراجعه به کلانتری 157 مسعودیه به مأموران اعلام داشت که فردی حدودا 35 ساله، به شیوه‌ای بسیار ماهرانه اقدام به کلاهبرداری از وی کرده و دهها حلقه لاستیک به ارزش تقریبی هشت میلیون تومان را به سرقت برده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کلاهبرداری و به دستور شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 14 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: فردی تحت عنوان خرید لاستیک خودرو به مغازه مراجعه و پس از توافق بر سر قیمت خرید عنوان داشت که مبلغ 8 میلیون تومان را از طریق دستگاه POS داخل مغازه پرداخت خواهد کرد؛ ایشان به بهانه پرداخت پول از چندین حساب مختلف، تعدادی کاغذ رسید پرداخت پول به من تحویل داد که تصور کردم وی مبلغ پول را پرداخت کرده اما در بررسی موجودی حساب متوجه شدم که هیچ پولی به حساب واریز نشده!!

وی ادامه داد: بلافاصله به بررسی تراکنش مالی دستگاه POS پرداخته و در کمال تعجب متوجه شدم که هیچگونه استفاده‌ای از دستگاه نشده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به این پرونده و با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته، تصویر متهم شناسایی و دستور انتشار آن از سوی مقام قضایی صادر شده است.

لذا از شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، مخفیگاه و یا محل‌های تردد این شخص را از طریق شماره تماس 21868240 در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.(فارس)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها