jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۵۴۲۶۷۴   ۰۲ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۰:۳۸

کارکنان بخش های مختلف یونان امروز چهارشنبه دست به اعتصاب عمومی می‌زنند.

اعتصاب عمومی در یونان

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته برای اعتراض امروز، پیش بینی می شود که بخش های حمل و نقل، مدارس و ادارات مالیات یونان تعطیل شوند.

علاوه بر این بخش ها کارکنان بخش های اورژانس بیمارستانها نیز به اعتصاب امروز ملحق خواهند شد.

بر اساس این گزارش دو اتحادیه بزرگ کارگری یونان اعلام کرده ند که اعتصاب امروز 24 ساعته خواهد بود . این اعتصاب در اعتراض به کاهش دستمزدها انجام می شود.

این اتحادیه ها نزدیک به دو میلیون و 500 عضو دارند و از زمان آغاز بحران بدی ها در کشورهای اروپایی از سال 2009، اعتصاب های مختلفی را در یونان انجام داده اند.(مهر به نقل از رویترز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر