تپش، دلایل افزایش چهارده درصدی جرایم سایبری در کشور را بررسی می‌کند

کوچ مجرمان سنتی به فضای مجازی

یک وکیل جسور کلمبیایی با خودروی خود سارقان مسلح موتور سوار را زیرگرفت.
کد خبر: ۱۳۶۶۵۲۰
به گزارش جام جم آنلاین، وکیل جسور کلمبیایی در یکی از خیابان‌های بوگوتا، پایتخت این کشور هنگامی که با دو سارق مسلح موتور سوار روبرو شد، با خودروی خود آن‌ها را زیر گرفت تا از تیراندازی سارقان در امان باشد.
 
تعداد بازدید : 1675

تصاویر ویدئویی از داخل خودروی آنجلو شیاوناتو، این وکیل ۲۸ ساله کلمبیایی نشان می‌دهد وی روز شنبه در یکی از خیابان‌های شلوغ بوگوتا پس از مواجهه با دو سارق و سرقت برخی از اموالش توسط سارقان موتور سوار، سریعا واکنش نشان داد و با خودروی خود به موتورسیکلت آن‌ها کوبید که منجر به واژگونی آن‌ها در خیابان شد. یکی از سارقان موتور سوار پس از سرقت، اسلحه اش را به سمت وی نشانه گرفته بود که وی بدون هیچ ترسی پایش را روی پدال گاز خودرو گذاشت و سارقان موتور سوار را زیر گرفت. آن‌ها پس از واژگونی موتور سیکلتشان نقش بر زمین شدند.

شیاوناتو گفت: هنگامی که با خودروی شخصی در حال حرکت بود، سارقان اسلحه‌ای را به سمت سر او گرفته و از وی خواسته بودند تمامی دارای‌های قیمتی اش را در اختیار آن‌ها قرار دهد. سارقان پس از ربودن اموال قیمتی این وکیل، با نشانه گرفتن سلاح به سمت او، تهدید به شلیک گلوله کرده بودند که وی در نهایت با زیر گرفتن موتور سیکلت آن‌ها نقشه شان را نقش برآب کرد. سارقان پس از به زمین خوردن قصد فرار داشتند که با حضور به موقع پلیس، بازداشت شدند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها