jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۴۰۵   ۱۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۰:۰۷

روایت حامد عسکری از شهر کربلا پس از برگزاری پرشور اربعین

کربلا؛ شهـری که دوست می‌دارم (گزارش تصویری)

مراسم پیاده‌روی اربعین تمام شده، با همه شور و شعور و هیجان و اشکش. حالا کرکره نوکری پایین آمده و تا سال آینده کی مرده کی زنده؟ من هنوز در کربلایم. تقریبا شهر به روال عادی‌اش برگشته و مردم دارند زندگی‌شان را از سر می‌گیرند.

به گزارش جام جم آنلاین، روزنامه جام جم نوشت: هتل‌ها ارزان شده و خیابان‌ها انگار پهن‌تر شده‌اند. شهرداری خیابان‌ها را شسته و‌تاکسی‌ها تا نزدیکی حرم می‌آیند. سیطره‌ها (تفتیش بدنی) شل و ول‌تر می‌شود و در کفشداری و امانت موبایل‌ها، کمتر معطل می‌شوی.
 
از استان‌های مختلف هرکه موکب داشت و خدمت می‌کرد، برگشته به شهرش. شب‌ها خیابان‌ها رسما سوت‌وکور است و تو باورت نمی‌شود همان حرم تا هتلی که از حجم زائر، موکب، خودرو و رفت و آمد سوزن می‌انداختی به زمین نمی‌رسید و ۵۰دقیقه طول می‌کشید تا برسی، حالا رسما هیچ‌کس در آن نیست و واقعا تنهایی.
 
یک وقت‌هایی وهم برت می‌دارد و هول می‌کنی. دیروز صبح از هتل زدم بیرون و کمی چرخیدم، قدم زدم، قهوه خوردم و حال و هوای زندگی مردم کربلا را عکاسی کردم. شما هم ببینید خالی از لطف نیست.
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

ما زمانی می‌توانیم از یک رسانه هویت‌ محور و عدالت‌ گستر و دارای صفات‌نیکو و پسندیده صحبت کنیم که رسانه‌ نگاری و رسانه‌ گری را به‌عنوان یک کار مبتنی بر اصول حرفه‌ای و در سطح استانداردهای حرفه‌ای جهانی در نظر بگیریم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها