jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۱۸۲   ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۹

معلم کامپیوتری که تلفن های همراه دانش آموزانش را هک کرده بود تا عکس های شخصی شان را بدزدد دستگیر و به ۶ سال زندان محکوم شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، "ریچارد ادموندز"۴۰ ساله اهل ولز انگلیس به عنوان معلم کامپیوتر در دبیرستان دخترانه مشغول به کار بوده که از موقعیتش سوء استفاده کرده و تصاویر دختران دانش آموز را از تلفن های همراهشان هک کرده است.
 
دستگیری معلم کامپیوتری که  با هک تلفن دانش آموزانش تصاویرشان را می دزدید
ماموران پلیس اسکاتلندیارد در کامپیوتر شخصی وی ۱۷۰۰ عکس از دانش آموزانش پیدا کردند. این معلم فاسد گاهی اوقات به برخی از دانش آموزانش توصیه می کرد که به جای درس خواندن به عنوان مدلینگ فعالیت کنند.
دادستان پرونده "جان رایان " در این باره گفت: متهم سعی داشته تا در زمینه مشکلات فناوری رایانه یا تلفن همراه به دانش آموزانش کمک کند اما از این فرصت سوء استفاده کرده و تصاویرشان را می دزدید .برخی از قربانیان وی با فهمیدن این موضوع افسرده شده و حتی تصمیم به خودکشی گرفته اند. این معلم از دانش آموزان آسیب پذیرش سوء استفاده کرده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر