رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران

دستگیری سه زورگیر محله‌های غرب و جنوب غرب تهران

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سه زورگیر محله‌های غرب و جنوب غرب تهران با ۲۲ فقره سرقت خبر داد و گفت: تمام مال‌باختگان شناسایی شده‌اند.
کد خبر: ۱۲۸۵۷۹۱
به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا،  بر اساس اعلام پلیس تهران، سرهنگ کارآگاه «خیرالله دولتخواه» روز یکشنبه گفت: با وقوع چند فقره زورگیری توسط ۲ موتورسوار در محدوده جنوب غرب تهران، کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت‌های خاص پایگاه پنجم پلیس آگاهی بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.
 
دستگیری سه زورگیر محله‌های غرب و جنوب غرب تهران
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران افزود: بررسی‌های پلیسی نشان از این داشت، سرقت‌ها با یک موتورسیکلت طرح هوندا انجام شده‌است که سریالی بودن سرقت ها محرز و کارآگاهان به دست آوردند که در تمامی سرقت ها ۲ موتورسوار از عابران پیاده زورگیری کرده اند.
وی گفت: کارآگاهان با حضور در محل های سرقت و انجام تحقیقات میدانی، به دست آوردند که سه سارق با همکاری یکدیگر با استفاده از موتورسیکلت طرح هوندا سرقت‌ها را انجام داده‌اند و در گام بعدی از تحقیقات پلیسی تصویر واضحی از سارقان به دست آمد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با شناسایی چهره سارقان مخفیگاه هر سه سارق در محدوده جنوب غرب تهران شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی تیمی از کارآگاهان به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند سارقان را در یک عملیات پلیسی دستگیر و موتورسیکلت مورد استفاده در صحنه سرقت را توقیف کردند.
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران افزود: متهمان به ۲۲ فقره زورگیری از عابران پیاده با همکاری یکدیگر اعتراف و معترف شدند به صورت دو ترکه در محله‌های غرب و جنوب غرب تهران تردد و مال‌باختگان را شناسایی و از آنها سرقت می‌کردند.
دولتخواه گفت: با تلاش مستمر کارآگاهان تمامی مال‌باختگان شناسایی، محل های سرقت بازسازی و پس از تکمیل تحقیقات، متهمان با قرار مجرمیت روانه زندان شدند.


ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها