رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران

دستگیری سه زورگیر محله‌های غرب و جنوب غرب تهران

سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت خبر داد

دستگیری سارق زورگیر محله تهرانپارس

سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق زورگیر در عملیات پلیسی خبر داد.
کد خبر: ۱۲۸۱۱۶۸
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری  ایلنا، سرهنگ کارآگاه مسعود برجی در این باره گفت: شهریور سال جاری پرونده ‌ای در خصوص زورگیری در دادسرای ناحیه 15 تهران تشکیل شد که با دستور بازپرس دادسرا برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع داده شد.
دستگیری سارق زورگیر محله تهرانپارس
وی درباره جزییات پرونده گفت: پرونده را آقایی ٣۵  ساله و ساکن محله تهرانپارس تشکیل داده بود. بر اساس اطلاعات پرونده زمانی که او پشت چراغ قرمز ایستاده بوده راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی 206 سفید یک باره جلوی وی متوقف شده و به شاکی حمله می‌کند. این افراد با ضرب و جرح وی قصد سرقت گوشی و گردن بند وی را داشتند که با مقاومت و کمک شهروندان در اجرای نقشه سرقت‌ ناکام مانده و از محل فرار می‌کنند.
سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران افزود: با ارجاع پرونده کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت به عنف پایگاه چهارم مامور به رسیدگی و کشف جرم شدند. در همین مدت چند مورد پرونده مشابه دیگر به پایگاه چهارم منتقل شد.
وی در باره اقدامات کارآگاهان در زمینه دستگیری متهمان گفت: در ابتدای تحقیقات کارآگاهان به محل های وقوع جرم رفته و در بازدید ازصحنه های سرقت موفق شدند مالک خودرو به نام «کمال» را شناسایی کردند.
وی ادامه داد: پس از شناسایی مالک خودرو دستور دستگیری وی توسط بازپرس پرونده صادر شد و کمال در محلی حوالی خیابان آزادی شناسایی شد اما او در همان بدو دستگیری اعلام کرد که خودرواش در اختیار شخصی به نام سیامک بوده است.
سرهنگ برجی اظهار کرد: با سرنخ های بدست آمده در مرحله دیگری از تحقیقات پلیسی، سیامک در محله دارآباد تهران دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی انتقال پیدا کرد. متهم پس از مواجهه حضوری با شاکی اعتراف و اعلام کرد که به همراه یک از دوستانش به نام اشکان سرقت ها را انجام داده است.
سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان با اشاره به اینکه دستگیری متهم دوم پرونده در دستور کار قرار دارد و کشف جرئیات پرونده کماکان ادامه دارد، گفت : متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها