jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۰۱۶۳   ۲۱ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۳۵

تیم ملی فوتبال انگلیس در ادامه رقابت های جام جهانی 2018 روسیه بالاخره دروازه اش باز شد.

انگلیس دیشب گل خورد تا ایران بهترین تیم دفاعی جهان شود

به گزارش جام جم آنلاین ، دیشب انگلیس مقابل اسکاتلند گل خورد تا تیم ملی فوتبال ایران تنها تیم ملی در جهان باشد که در رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 هنوز گل نخورده است.

ابتدا انگلیس با گل دقیقه 70 چمبرلین از اسکاتلند پیش افتاد اما طی 2 دقیقه و با 2 ضربه آزاد فوق العاده گریفتس دروازه خود را باز شده دید تا اسکاتلند از حریف پیش افتد.

البته این پایان کار نبود و هری کین موفق شد در دقیقه 91 بازی را به تساوی بکشاند اما با این نتیجه، ایران تبدیل به تنها تیم مقدماتی جام جهانی شد که هنوز گلی دریافت نکرده است.

ملی پوشان فوتبال ایران این فرصت را دارند تا فردا شب ضمن امضا کردن جواز صعود تیم ملی به جام جهانی روسیه دروازه خود را همچنان بسته نگه دارند تا رکورد ایران در مقدماتی جام جهانی حتی بهتر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها