jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۹۸۷۲۸۱   ۱۸ دی ۱۳۹۵  |  ۰۹:۲۲

هفته ششم لیگ برتر والیبال بانوان هم به پایان رسید. در پایان این هفته ذوب آهن اصفهان همچنان صدرنشین لیگ برتر والیبال بانوان است.

صحنه ای زیبا در لیگ برتر والیبال بانوان (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، لیگ برتر والیبال بانوان هر چند نسبت به گذشته بیشتر مورد توجه رسانه ها قرار دارد و حتی قسمت هایی از آن به صورت زنده از رادیو پخش می شود اما به نظر می رسد توجهات کافی نیست. با این حال زیبایی های لیگ برتر والیبال بیشتر از هر زمانی دیده می شود. مثل این صحنه بسیار زیبا که به عنوان زیباترین عکس ورزشی هفته انتخاب می شود؛ صحنه ای که در دیدار ذوب آهن و سایپا ثبت شد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر