jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۶۶۹   ۱۸ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۰

تلاش کارآگاهان پس از3 روز برای دستگیری متهم به قتل یک پیرزن تنها در منطقه فردیس کرج نتیجه داد کارآگاهان دایره ویژه قتل در آگاهی شهرستان کرج پس از پیدا شدن جسد پیرزنی در یک واحد مسکونی به دستور قاضی متین راسخ دادرس شعبه 35 دادگاه جنایی شهرستان کرج

سریعا به آن محل اعزام شدند کارآگاهان متوجه شدند پیرزن خدیجه فرزند علی اصغر78 ساله را در یک واحد مسکونی که متعلق به خود اوست و تنها در این مکان زندگی می کند به قتل رسیده است فرزندان پیرزن از او جدا شده اند و هر یک خانواده مستقل دارند و هفته ای یک بار به این پیرزن سر می زنند. ماموران در تحقیقات خود متوجه سرقت طلاها و مقداری از اثاث منزل پیرزن شدند و قاضی متین راسخ ، انگیزه و علت قتل را سرقت تشخیص داد ماموران با توجه به سرنخ های به دست آمده ، به دنبال جوانی گشتند که از آشنایان و نزدیکان پیرزن است و آن شب در آن محل دیده شده بود کارآگاهان دایره ویژه قتل ، علی جوان را چهره نگاری و با ترفندهای دیگر، پس از3 روز تلاش بیوقفه دستگیر کردند.علی - ز که صبح دیروز در شعبه 35 دادگاه جنایی شهرستان کرج در نزد قاضی متین راسخ حاضر شد، به این جنایت اعتراف و انگیزه خود را سرقت عنوان کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر