jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۶۶۶۸۷   ۱۹ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۶:۱۱

یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 در قسمت پارکینگ یک ساختمان مسکونی در حال خروج از این مکان بود که ناگهان کف پارکینگ فرو می ریزد.

خروج پژو 405 از گودال 8 متری +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، این حادثه توسط شهروندان به سامانه 125 اطلاع داده شد که بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 74 ساعت 13:38 دقیقه امروز به بلوار کوهسار، خیابان طالقانی رهسپار شدند.

فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه تصریح کرد: یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 در قسمت پارکینگ یک ساختمان مسکونی در حال خروج از این مکان بود که ناگهان کف پارکینگ فرونشست و یکی از چرخ های جلوی خودرو سواری در حفره ایجاد شده فرورفت.

وی افزود: با توجه به عمق 8 متری حفره پدیدار شده احتمال می رود این حفره مربوط به چاهی قدیمی باشد.

علیرضا بابایی بیان کرد: نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از ایمن سازی محل حادثه، با بکارگیری تجهیزات ویژه نجات و جرثقیل دستی، خودرو سواری را از گودال خارج کرده و این وسیله نقلیه را به محل امن انتقال دادند.

فرمانده آتش نشانی با بیان اینکه تحقیقات از سوی کارشناسان این سازمان درحال انجام است، گفت: آتش نشانان پس از تحویل خودرو سواری به مالک آن، به منظور پیشگیری از حوادث دیگر، تذکرات ایمنی لازم را به ساکنان ارائه کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها