jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۶۵۳۲۰ ۱۶ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۸

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران، از وقوع تصادف زنجیره‌ای در اتوبان پردیس - تهران خبر داد و گفت: در این حادثه یک زن و مرد مجروح شدند.

تصادف در اتوبان پردیس 2 مصدوم داشت

به گزارش جام جم آنلاین، سید جلال ملکی در گفتگو با مهر درباره جزییات این حادثه تصادف، افزود: ساعت ۸.۵۱ دقیقه صبح امروز خبر تصادف شدید چندین خودروی سواری به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله نیروهای ایستگاه ۲۶ در محل حادثه حاضر شدند.

وی گفت: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد ۸ دستگاه خودروی سواری در مسیر غرب به شرق اتوبان تهران پردیس به شدت با یکدیگر برخورد کرده و در این حادثه دو خانم و یک آقا دچار مصدومیت شده اند.

ملکی با بیان اینکه دو نفر از مصدومان این حادثه توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند، ادامه داد: یکی از مصدومان در محل حادثه به صورت سرپایی مداوا شد. همچنین، آتش نشانان با ایمن‌سازی محل حادثه خودروها را به محل امن منتقل کرده و معبر را برای تردد دیگر خودروها بازگشایی کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، گفت: محل حادثه به عوامل پلیس راهور داده شد، علت وقوع این تصادف در دست بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر