رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی خبر داد:

۹۰پرونده زمین خواری در آذربایجان غربی/۹۰ نفر دستگیر شدند

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از شناسایی ۴۴ نقطه حادثه خیز در استان خبر داد.
کد خبر: ۹۶۰۰۱۶
۴۴ نقطه پرحادثه در آذربایجان غربی

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، ارسلان شکری در اولین جلسه هم اندیشی با روابط عمومی شهرستانهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با بیان اینکه اقدامات عمرانی برای حذف نقاط حادثه خیز استان در دست اجراست افزود: تا پایان سال شاهد بخشی از حذف این نقاط حادثه خیز حذف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استان دارای ۱۲ هزار کیلومتر راه است عنوان کرد: این میزان شامل ۷۸۰۰ کیلومتر راه روستایی، ۳۸۰۰ کیلومتر راه آسفالته و مابقی راه شوسه و خاکی است.

شکری با بیان اینکه استان آذربایجان غربی استان طولی، کوهستانی و برف گیری است که هرگونه عملیات راهداری در این استان انجام می گیرد گفت: در استان ۲۹ راهدارخانه ثابت و ۱۵ راهدارخانه مرکزی با ۶۷ اکیپ راهداری وجود دارد.

شکری تامین ایمنی در جاده ها را از وظایف مهم راهداری عنوان کرد و گفت: روابط عمومی نماد یک سازمان است و به عنوان بازوان توانا در ارزیابی اهداف سازمانی با شناسایی نقاط ضعف وظیفه سنگینی دارد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با تقدیر از تلاش های مسئولین روابط عمومی در شهرستانها در راستای انعکاس فعالیت های صورت گرفته افزود: حوزه حمل و نقل از ۵ اداره تشکیل شده است که شامل اداره کالا، اداره مسافر، اداره ترانزیت، اداره ایمنی و اداره حمل و نقل روستایی تشکیل شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز در این نشست ارزش زمان و رعایت نظم را از اولین و مهم ترین اصول روابط عمومی عنوان کرد و بیان داشت: انعکاس به موقع و صحیح اخبار و رویدادهای یک سازمان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

عبدالحسین علی اکبری با اشاره به ادغام راهداری و حمل و نقل پایانه ها بر آشنایی کامل روابط عمومی ها از وظایف و نکات کلیدی سازمان تاکید کرد و اظهار داشت: روابط عمومی های ادارات شهرستان باید با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم، آن را به مدیران خود انتقال دهند و با یک ارتباط دو طرفه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شوند.

وی در ادامه افزود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای وظیفه تامین ایمنی تردد در جاده ها را به عهده دارد و باید به عنوان بهره بردار این سرمایه ملی حفظ کنیم.

مسئول روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز در این نشست گفت: روابط عمومی ها در برقراری ارتباط و افزایش آگاهی مردم از نحوه فعالیت های مدیران نقش مهمی دارند که باید با استفاده از ابزارهای جدید اطلاع رسانی به سمت روابط عمومی الکترونیک حرکت کرد.

محمدزاده روابط عمومی را مشاور و بازوی توانمند مدیر سازمان خواند و اظهار داشت: روابط عمومی ها و رسانه ها با یک رویکرد مشترک اطلاع رسانی در جهت ارتقـای سـطح آگاهی مردم و مخاطبان، همواره نیاز به تعامل و پویایی بیشتر در حوزه هـای اطـلاع رسـانی مشترک دارند.

در ادامه جلسه مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان، مشکلات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود وضعیت اطلاع رسانی در شهرستان و افزایش ارتباط با مردم بیان و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها