jamejamsara
سرا کد خبر: ۹۲۷۹۲۱   ۱۲ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۳

زنان در سبک پوشش خود ملزم به رعایت ظرافت‌هایی هستند تا ظاهر آنها زیباتر و هوشمندانه‌تر از آن چیزی که هست به نظر برسد. بویژه اگر قرار باشد این ترفند را با به‌کارگیری جواهرات و لباس‌های مجلسی در یک مهمانی مهم به کار بگیرید و دیگران را تحت تاثیر حسن سلیقه خود قرار دهید.

کدام گردنبند با کدام یقه؟

به گزارش جام جم سرا به نقل از ضمیمه چاردیواری، برای همین زیورآلات شما باید با در نظر گرفتن لباس‌تان انتخاب شوند تا ضمن مطابقت با شکل یقه لباس، جلوه‌ای زیباتر به ظاهر شما ببخشد. پس بخوانید که با هر فرم یقه چه گردنبندی مناسب‌تر است.

یقه گرد: این نوع یقه که در طراحی بسیاری از لباسهای مهمانی و شومیزها به کار میرود را حتما با انتخاب گردنبندهایی که زنجیر آنها کمی پایین تر از گردن قرار میگیرد هماهنگ کنید.اما زنجیر آن هر چه سادهتر و در عوض آویز این گردنبند هر چه تو در تو و شلوغتر باشد زیبایی یقه لباستان را چشمگیرتر خواهد کرد.

یقه بسته: لباسهایی که بالا تنه آنها ساده و یقههایی بسته دارند را باید با گردنبندهای ظریف و بلند هماهنگ کنید که تا روی لباستان بیفتد و فاصله مناسبی تا یقهتان داشته باشد. توجه کنید که سلیقه شما در انتخاب زنجیرهای بلند به هر چه زیباتر شدن ظاهر لباستان کمک خواهد کرد. از طرفی گردنبندهایی با زنجیرهای کلفت و مدالهای بزرگ دارند هیچ وقت انتخاب خوبی نخواهد بود.

یقه هفت: این مدل یقه مناسب ترین طرح برای استفاده از گردنبندهایی با آویز بلند است. بویژه اگر با سنگهای ظریف و زیبا طراحی شده باشد و یقه شلوغ یا ساده لباستان را پوشش دهد. البته اگر نوارهای کنار یقه شما سنگی یا گلدوزی شده، بهتر است گردنبندهای ساده تری را برای همراهی با یقه لباس خود انتخاب کنید.

یقه شلوغ: این نوع لباس با این سبک یقه تنها موردی است که استفاده از گردنبند با آن ممنوع است. چون در این مواقع هر گردنبندی در شلوغی یقه شما گم خواهد شد. پس بهتر است نبود گردنبند را با یک گوشواره زیبا پر کنید.

یقه قایقی: در تزئین این نوع یقه لباسها هیچ وقت سراغ گردنبندهای آویزدار بلند و شلوغ نروید. در عوض زنجیرهای کار شده به شکل گل و سنگ که به صورت بیضی روی گردن قرار میگیرند پوشش خوبی به یقه باز لباستان داده و آن را چشمنوازتر میکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر