jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۹۸۶ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک عکس، یک متن

من هم یک کودک هستم

پرویز پرستویی در اینستاگرامش درباره کمپین من هم یک کودک هستم، نوشت: این کمپین در حمایت از کودکان کار تشکیل شده است.

علاقه‌مندان به حمایت از این کمپین با ورود به سایت «فاندوران» هر مقدار که تمایل دارند در خرید کتاب و گل کودکانه مشارکت مالی انجام می‌دهند. همچنین روز 16 خرداد طی یک حرکت مردمی در خیابان ولیعصر (حدفاصل پارک وی تا تجریش) افرادی با توزیع بیش از هزار کتاب، گل و بروشور به اتومبیل‌های گذری، به فرهنگ سازی در مورد رفتار صحیح با کودکان کار، اقدام می‌کنند.

ذوق‌زدگی عمو پورنگ

داریوش فرضیایی با انتشار عکسی از جشنواره رسانه‌های شهری درباره جایزه‌ای که از شهردار تهران گرفته است، نوشت: «چنان ذوق زده شده بودم که هر کسی ندونه فکر می‌کنه به خاطر لوح تقدیر بوده!‌ نخیر دلیلش این بود که شهردار محترم گفتند: ما محله گل و بلبل را همیشه می‌بینیم ... منم به نمایندگی از همکارای خوبم ایشون را در آغوش گرفتم و یواشکی بهشون گفتم: پس آقای دکتر هوای محله‌مون رو داشته باش که خیلی وقته رو هواس»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر