jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۴۱۱۹ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۱

یک سرباز ارتش روسیه که 2 روز پیش در حمله تروریست‌های سوری در شهر حمص مجروح شده بود، در اثر شدت جراحات وارده، جان باخت.

یک سرباز روس در سوریه کشته شد

به گزارش جام جم آنلاین ، در حالی که بنا بوده گروه‌های معارض مسلح سوری، در روزهای آتش‌بس، سلاح را کنار بگذارند اما درگیری‌ها در بسیاری از مناطق سوریه، فروکش نکرده است.

بر اساس گزارش اینترفاکس، یک سرباز روس که 2 روز پیش در حمله «شبه‌نظامیان» در استان «حمص» سوریه زخمی شده بود، به رغم تلاش پزشکان ارتش، بر اثر شدت جراحات وارده، جان باخت.

ارتش روسیه به ماهیت عاملان حمله و نام گروه مسئول این ماجرا، اشاره نکرده است. گروه‌های تروریستی «جبهه‌ النصره» و «داعش» در آتش‌بسی که این روزها در سوریه اعلام شده، جایی ندارند اما در برخی موارد و بخصوص در استان حلب، برخی گروه‌های معارض با این گروه‌های تروریستی به خصوص جبهه‌ النصره همدست شده و آتش‌بس را زیر پا گذاشته‌اند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر