jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۳۴۳۹ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۸:۳۷

ولادیمیر پوتین گفت: وضعیت در سوریه پیچیده است و ما باید بسیار به ارتش سوریه کمک کنیم تا شرایط برای حل و فصل سیاسی فراهم گردد.

پوتین: به ارتش سوریه کمک می کنیم

به گزارش جام جم آنلاین، به نقل از شبکه روسیا الیوم، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه طی سخنانی اعلام کرد که جنگنده های روسی از زمان آغاز عملیات نظامی در سوریه کارآمدی خود را نشان داده اند.

بر اساس این گزارش ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طی سخنانی در خصوص حملات هوایی جنگنده های این کشور در سوریه عنوان کرد: جنگنده های ما بیش از ۱۰ هزار نوبت پرواز انجام دادند.

وی در همین راستا افزود: جنگنده های روسی در سوریه بیش از ۳۰ هزار هدف را از جمله ۲۰۰ تاسیسات نفتی را منهدم کردند.

پوتین در ادامه گفت: وضعیت در سوریه پیچیده است و ما باید بسیار به ارتش سوریه کمک کنیم. همچنین شرایط برای حل و فصل سیاسی فراهم گردد.

وی در ادامه سخنان خود در همین راستا تصریح کرد: عملیات نظامی در سوریه، کارآمدی عالی نیروهای ما را نشان داد.

رئیس جمهور روسیه همچنین ابراز امیدواری کرد که مکانیسم مشترک مسکو-واشنگتن در خصوص سوریه موجب بهبود اوضاع و تغییرات مثبت در این کشور گردد.

منبع:مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر