jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۳۴۳۹   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۸:۳۷

ولادیمیر پوتین گفت: وضعیت در سوریه پیچیده است و ما باید بسیار به ارتش سوریه کمک کنیم تا شرایط برای حل و فصل سیاسی فراهم گردد.

پوتین: به ارتش سوریه کمک می کنیم

به گزارش جام جم آنلاین، به نقل از شبکه روسیا الیوم، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه طی سخنانی اعلام کرد که جنگنده های روسی از زمان آغاز عملیات نظامی در سوریه کارآمدی خود را نشان داده اند.

بر اساس این گزارش ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طی سخنانی در خصوص حملات هوایی جنگنده های این کشور در سوریه عنوان کرد: جنگنده های ما بیش از ۱۰ هزار نوبت پرواز انجام دادند.

وی در همین راستا افزود: جنگنده های روسی در سوریه بیش از ۳۰ هزار هدف را از جمله ۲۰۰ تاسیسات نفتی را منهدم کردند.

پوتین در ادامه گفت: وضعیت در سوریه پیچیده است و ما باید بسیار به ارتش سوریه کمک کنیم. همچنین شرایط برای حل و فصل سیاسی فراهم گردد.

وی در ادامه سخنان خود در همین راستا تصریح کرد: عملیات نظامی در سوریه، کارآمدی عالی نیروهای ما را نشان داد.

رئیس جمهور روسیه همچنین ابراز امیدواری کرد که مکانیسم مشترک مسکو-واشنگتن در خصوص سوریه موجب بهبود اوضاع و تغییرات مثبت در این کشور گردد.

منبع:مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها