jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۸۸۰۱۴   ۱۸ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۰

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که در بازی با صبا تیمش کار سختی دارد.

برانکو: چرا کسی به سعید آقایی چیزی نمی‌گوید؟

به گزارش جام جم ورزشی ، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس درباره بازی این هفته تیمش برابر صبا در لیگ برتر فوتبال گفت: صبا تیم خیلی محکمی است و ما انتظار بازی سختی شبیه تراکتورسازی را داریم. بازی رفت ما با صبا مساوی شده و در جام شهدا به این تیم باخته‌ایم. می‌دانیم که این بازی چقدر می‌تواند سخت باشد. دایی قبلا سرمربی تیم ملی بوده و تیمش به خوبی به توازن رسیده است.

او درباره غیبت دو بازیکن اصلی تیمش در این بازی هم گفت: به جای آن‌ها دو نفر دیگر بازی می‌کنند و از این بابت نگرانی نداریم. همیشه بالاخره یک نفر را کم داشته‌ایم. در بازی با ذوب آهن حق‌مان برد بود و در دفاع راست ما حیدریه بازی می‌کرد که چپ پا بود.

برانکو ادامه داد: انتظار بازی سختی برابر صبا داریم چون این تیم کیفیت بسیار زیادی دارد. با این حال می‌خواهیم بازی خودمان را انجام دهیم و به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره فشارهای وارده به محسن بنگر پس از دیدار با تراکتورسازی هم گفت: چرا به سعید آقایی حمله نمی‌کنند؟ مگر ندیدید که چطور بنگر را زد؟ او باید کارت قرمز می‌گرفت. بنگر یک تکل غیر ورزشی زد و جریمه‌اش را هم گرفت اما آقایی می‌خواست با بنگر کتک‌کاری کند.

او درباره احتمال تشدید جریمه محسن بنگر از سوی کمیته انضباطی هم گفت: طبیعی است، چون محسن بازیکن پرسپولیس است ممکن است که جریمه‌اش سنگین‌تر شود.

سرمربی پرسپولیس درباره تقابلش با علی دایی در دیدار این هفته اظهار کرد: دایی مربی حرفه‌ای است و بهترین چیزها را برای تیمش می‌خواهد. پرسپولیس هم تیم خود اوست و طبیعی است که دوست داشته باشد مقابلش به پیروزی برسد.

برانکو همچنین درباره بازی کردن در زمین ناهموار ورزشگاه یادگار امام قم گفت: خیلی از بازی‌های بیرون از خانه‌مان را بهتر از بازی‌های داخلی انجام داده‌ایم. ما برابر تراکتورسازی، نفت، سیاه جامگان و... در خارج از خانه بهتر بازی کردیم. نگران زمین یا چیز دیگر نیستیم.

او ادامه داد: اگر پرسپولیس آن طوری که باید باشد بازی کند، کمتر تیمی می‌تواند جلویش مقاومت کند. حتی تراکتورسازی که مقابل الجزیره امارات و سپاهان بازی خوبی داشت، برابر ما فقط یک شانس صددرصد داشت. ما در همه بازی‌ها یک هدف مشترک داریم و آن هم برنده شدن است.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا تیمش این بار می‌تواند صبا را شکست دهد گفت: در تمام بازی‌ها برای پیروزی به میدان می‌رویم. هرچند کارمان برابر صبا راحت نیست اما همه تلاش‌مان را می‌کنیم. مهم‌تر اینکه بازیکنان ما با میل و رغبت بازی می‌کنند و سبک بازی‌شان را حفظ می‌کنند. آن‌ها افتخار می‌کنند که بازیکن پرسپولیس هستند.

سرمربی پرسپولیس درباره صحبت‌هایش با رامین رضاییان در حین تمرین هم گفت: همیشه با بازیکنانم صحبت می‌کنم تا آن‌ها را برای بهتر شدن راهنمایی کنم. آن‌ها جوان هستند و فضای زیادی برای پیشرفت دارند.

در ادامه خبرنگاری از برانکو پرسید که آیا در بازی با صبا نگران اشتباه‌های داوری نیست؟ برانکو پاسخ داد: چرا نگران هستیم و می‌دانیم که چه فشارهایی وجود دارد. در بازی با تراکتورسازی هم پیش از ضربه ایستگاهی که منجر به گل مساوی شد، عشوری روی بازیکن ما خطا کرد و معتقدم روی طارمی هم پنالتی صورت گرفته بود.

او درباره انتخاب مهدی طارمی به عنوان بهترین بازیکن سال هم گفت:‌ به او تبریک می‌گویم و انتظار دارم این انتخاب انگیزه او را برای بهتر شدن بیشتر کند و او گل‌های بیشتری برای پرسپولیس بزند. اگر قرار بود من هم رای بدهم، به طارمی رای می‌دادم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها