jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۲۵۰۲   ۱۲ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۶

مرد افغانی که در یک درگیری زنی را به قتل رسانده بود، به زوی اعدام می شود.

قاتل افغانی زن ایرانی ‌اعدام می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز 18 مرداد سال 93 ماموران پلیس در جریان وقوع یک قتل قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و به تحقیق در این رابطه پرداختند.

با آغاز تجسس ها مشخص شد که زن جوانی پس از درگیری با یک مرد افغانی توسط او خفه شده و کشته شده است. این مرد بلافاصله دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد. با اعتراف وی، پرونده برای رسیدگی به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

متهم در این شعبه اظهارات قبلی خود را انکار کرد و گفت: دوستانم مرا فریب دادند. آنها از من خواستند قتل را به گردن بگیرم و گفتند که کارهایم را انجام می دهند تا هرچه زودتر از زندان آزاد شوم ولی حالا از اینکه اعتراف کرده ام پشیمانم. من قتل را مرتکب نشدم و چهار دوست دیگرم وقتی با این زن که از آشناهایمان بود درگیر شدند او را خفه کردند. تنها کسی که در قتل هیچ دخالتی نداشت من بودم.

بعد از صحبت های این مرد قضات دادگاه حکم قصاص او را صادر کردند. این حکم اما در دیوان عالی کشور تایید نشد و پرونده اینبار برای رسیدگی به شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

متهم در این شعبه نیز اظهارات قبلی خود را تکرار کرد و قتل را به گردن دوستانش انداخت با اینحال قضات این شعبه نیز حکم به قصاص وی صادر کردند.

در نهایت این حکم به تایید قضات دیوان عالی کشور رسید و قرار است به زودی اجرا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
خوب اشكال نداره اون دوستان ... هم دستگیر همشونو اعدام كنید
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها