jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۴۵۲۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۰

برخورد شدید دو خودرو در بزرگراه شهید هاشمی آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

برخورد شدید 2 خودرو 3 مصدوم داشت + عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری 125، درپی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر برخورد شدید دو خودرو سواری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های 47 و 35 را به جنوب به شمال بزرگراه شهید هاشمی (بزرگراه بهشت زهرا) اعزام کرد.

افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانی تهران در این باره گفت: یک دستگاه خودرو پژو 206 و یک دستگاه خودرو سمند به شدت با یکدیگر برخورد کردند که پس از تصادف و شکستن گاردریل کنار بزرگراه در فضای سبز کنار بزرگراه متوقف شدند.

امیرارسلان عزیزی افزود: قبل از رسیدن آتش نشانان، رانندگان هردو خودروبه همراه دو سرنشین سمند شامل یک زن و کودک یک ساله اش از خودرو خارج شده بودند اما سه سرنشین دیگر خودرو سواری پژو 206 که همگی زن بودند در خودرو محبوس شده بودند.

وی گفت: آتش نشانان بی درنگ محل حادثه را ایمن سازی کرده و جریان برق خودروها را قطع کردند و محبوسین را که به شدت مصدوم شده بودند را با احتیاط کامل از خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

این افسر آماده خاطرنشان کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط پلیس راهور تحت بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر