jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۰۵۱۹   ۰۷ مهر ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۰

جام جم ورزشی: رئال مادرید در شرایط نامناسبی مقابل مالموی سوئد در لیگ قهرمانان اروپا قرار خواهد گرفت.

لشکر غایبان رئال مادرید مقابل مالمو

به گزارش جام جم ورزشی ، رئال مادرید فردا شب در حالی از ساعت 22:15 مقابل میزبان خود مالمو قرار می گیرد که سه غایب بسیار بزرگ خواهد داشت. سرخیو راموس، گرت بیل و خامس رودریگوئز بازیکنانی هستند که به دلیل مصدومیت امکان همراهی تیمشان را ندارند.

رافائل بنیتس سرمربی رئال مادرید با بحران مصدومیت بازیکنان خود مواجه است و در دیدار مقابل مالمو سرخیو راموس، گرت بیل و خامس رودریگز را در اختیار نخواهد داشت.

با توجه به این موضوع، بیل، خامس و راموس نیز به پپه و دانیلو می پیوندند که در سفر به سوئد غایب هستند.

با این شرایط در جمع 20 بازیکن رئالی ها آنها تنها پنج مدافع را همراه خواهند داشت. با این حال شاگردان بنیتس که بازی نخست خود در گروه A را با پیروزی چهار بر صفر برابر شاختار دونتسک پشت سر گذاشتند ، شرایط خوبی در این گروه دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر