jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۳۳۲۷۳   ۱۶ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۱

مرد جوانی که در یک درگیری مستانه، با ضربات چاقو دست به جنایت زد، از سوی قضات دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد.

درگیری مستانه با قتل خاتمه یافت

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ششم خرداد سال 93 ماموران کلانتری در جریان وقوع یک درگیری مرگبار در خیابان کارگر جنوبی قرار گرفتند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.

با حضور ماموران مشخص شد که دو پسر جوان با مرد مست در خیابان درگیر شده و از سوی یکی از مردان مست، با ضربات چاقو زخمی شده اند بنابراین دو مصدوم بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند و تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

با دستگیری سه متهمی که در دعوا شرکت داشتند تجسس ها در این باره آغاز شد و در حالیکه متهمان تحت بازجویی قرار گرفته بودند از بیمارستان خبر رسید که یکی از مصدومان در بیمارستان جان باخته است بنابراین متهم اصلی به عنوان عامل جنایت تحت تحقیق قرار گرفت و به ماموران گفت: مقتول و دوستش آن شب به ما تذکر دادند و با ما درگیر شدند. من هم برای دفاع از خودم با چاقو به آنها ضربه زدم.

دوست مقتول نیز به عنوان شاهد به ماموران گفت: من و دوستم با هم در خیابان بودیم که دیدیم این سه مرد مست با خودروی سمند به خیابان ما آمدند. آنها از ماشین پیاده شدند و در محله ما حرکات عجیبی از خودشان نشان دادند، برای همین من و دوستم به آنها تذکر دادیم که یکی از آنها با چاقو به ما ضربه زد.

با این اظهارات، متهم اصلی صحنه جنایت را بازسازی کرد و پرونده برای رسیدگی به شعبه 71 دادگاه کیفری استان فرستاده شد.

این پسر به همراه همدستانش صبح روز گذشته در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. در این جلسه خانواده اولیای دم درخواست قصاص کردند سپس متهم اصلی با ابراز پشیمانی به قضات گفت: من مست بودم آن شب را زیاد به یاد ندارم، فقط می دانم که خیلی پشیمانم و تقاضای بخشش دارم.

درادامه متهمان دیگر نیز به قضات گفتند: ما تنها قصد میانجیگری داشتیم و در این دعوا هیچ نقشی نداشتیم.

در پایان نیز هیات قضایی وارد شور شدند و متهم اصلی را به قصاص و شلاق محکوم کردند. دو متهم دیگر نیز به شلاق محکوم شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها