jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۲۵۰۹   ۱۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۱

جام جم ورزشی: یکی از دو نماینده ایران در مسابقات اسکی چمن قهرمانی جهان دچار مصدومیت جدی و شکستگی از ناحیه دست شد.

رقابتهای اسکی چمن قهرمانی جهان به میزبانی ایتالیا در حال پیگیری است. برترین اسکی بازان جهان در این رویداد مهم حضور دارند. تیم ملی کشورمان نیز با ترکیب سید مرتضی جعفری و رحمت الله مقدید در این رقابتها شرکت کرده است.

به گزارش مشرق ، در روز دوم رقابتهای قهرمانی جهان، نماینده ایران پس از کسب عنوان بیست و سومی در بخش سوپرجی (مارپیچ سرعت ) به شدت مصدوم شد. وی از ناحیه دست چپ خود دچار شکستگی شد و به بیمارستان انتقال یافت.

در ادامه رقابتهای روز دوم اسکی بازان باید در رشته سوپرکمبینه(مارپیچ ترکیبی) مسابقه می دادند که مقدید به دلیل مصدومیت در این رقابتها شرکت نکرد و جعفری نیز وی را همراهی می کرد.

با این حساب تنها نمابنده ایران که شرایط شرکت در مسابقات را داشت سید مرتضی جعفری بود که امروز توانست در نمایشی قابل قبول میان برترین اسکی بازان جهان در رشته اسلالوم(مارپیچ کوچک)به عنوان هشتمی دست پیدا کند. وی زمان یک دقیقه و ۴۰ ثانیه و ۷۹ صدم ثانیه را در کارنامه خود ثبت کرد. در این بخش اسکی باز اتریشی به رتبه نخست رسید و نمایندگانی از چک به مقام‌های دوم و سوم دست پیدا کردند.

رقابتهای اسکی چمن قهرمانی جهان فردا در رشته مارپیچ بزرگ ادامه می یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها