jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۲۵۰۹ ۱۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۱

جام جم ورزشی: یکی از دو نماینده ایران در مسابقات اسکی چمن قهرمانی جهان دچار مصدومیت جدی و شکستگی از ناحیه دست شد.

رقابتهای اسکی چمن قهرمانی جهان به میزبانی ایتالیا در حال پیگیری است. برترین اسکی بازان جهان در این رویداد مهم حضور دارند. تیم ملی کشورمان نیز با ترکیب سید مرتضی جعفری و رحمت الله مقدید در این رقابتها شرکت کرده است.

به گزارش مشرق ، در روز دوم رقابتهای قهرمانی جهان، نماینده ایران پس از کسب عنوان بیست و سومی در بخش سوپرجی (مارپیچ سرعت ) به شدت مصدوم شد. وی از ناحیه دست چپ خود دچار شکستگی شد و به بیمارستان انتقال یافت.

در ادامه رقابتهای روز دوم اسکی بازان باید در رشته سوپرکمبینه(مارپیچ ترکیبی) مسابقه می دادند که مقدید به دلیل مصدومیت در این رقابتها شرکت نکرد و جعفری نیز وی را همراهی می کرد.

با این حساب تنها نمابنده ایران که شرایط شرکت در مسابقات را داشت سید مرتضی جعفری بود که امروز توانست در نمایشی قابل قبول میان برترین اسکی بازان جهان در رشته اسلالوم(مارپیچ کوچک)به عنوان هشتمی دست پیدا کند. وی زمان یک دقیقه و ۴۰ ثانیه و ۷۹ صدم ثانیه را در کارنامه خود ثبت کرد. در این بخش اسکی باز اتریشی به رتبه نخست رسید و نمایندگانی از چک به مقام‌های دوم و سوم دست پیدا کردند.

رقابتهای اسکی چمن قهرمانی جهان فردا در رشته مارپیچ بزرگ ادامه می یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر