jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۰۶۶۸   ۰۸ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۱

جام جم ورزشی: پرویز مظلومی سرمربی استقلال درباره شرایط تیمش می گوید از همه حرف ها و حاشیه های دور تا دور تیمش.

دلیل چاقی کرار به روایت پرویز مظلومی

پرویز مظلومی سرمربی استقلال از نتایجی که این تیم در 4 بازی ابتدایی گرفته راضی و در انتظار آینده است تا سرانجام بتواند با استقلال، قهرمانی در لیگ‌ برتر ایران را تجربه کند.

به گزارش خبرآنلاین ، او در خصوص وضعیت استقلال، شانس قهرمانی این تیم و مسائل مختلف دیگر با خبر‌ورزشی صحبت کرد که خلاصه حرف‌هایش را می‌خوانید:

باید آزادی را پر کنیم

مظلومی حرف‌هایش را این‌گونه آغاز می‌کند: من از همان اول گفتم که شعارمان آشتی با هواداران استقلال است و خوشحالم که آنها بیشتر از گذشته به استادیوم می‌آیند. فقط باید تلاش کنیم تا رضایت آنها را جلب کنیم. باید کاری کنیم که 100 هزار نفر برای استقلال به ورزشگاه بیایند. تیم ما جوان است و به حمایت هواداران استقلال نیاز مبرمی داریم.

باید در 90 دقیقه خوب باشیم

نتایج راضی‌کننده است چون ما شرایط خاصی داشتیم و تمرینات را دیر شروع کردیم. حتی بعضی از بازیکنان دیر به تمرینات ملحق شدند و ما آمادگی کاملی برای شروع لیگ نداشتیم. خوشبختانه امتیازهای خوبی جمع کردیم، خصوصاً اینکه 2 بازی بیرون از خانه را بردیم. من رضایت دارم و زیبا هم بازی می‌کنیم. فقط باید تلاش کنیم تا در طول 90 دقیقه خوب باشیم و کمتر اشتباه کنیم. ما از لحاظ ساختار تهاجمی تیم خوبی داریم ولی باید روز دفاع، تیمی کار کنیم. در دفاع تیمی دچار مشکل هستیم که باید برطرف شود.

اضافه وزن کرار

اکثر بچه‌ها در حد توان کارشان را انجام می‌دهند و زحمت می‌کشند. بعضی‌ها نیاز به تمرین بیشتر دارند، مثل کرار جاسم که اضافه وزن دارد و هنوز آماده نیست. با این حال او تلاش می‌کند تا خیلی زود آماده شود.

دلیل چاق شدن کرار

کرار در دوران استراحت زیاد تمرین نکرده و چاق شده است. در تیم‌های حرفه‌ای دنیا، بازیکنان بعد از پایان فصل طبق برنامه مربیان تمرین می‌کنند ولی اینجا خیلی از بازیکنان غیر‌حرفه‌ای هستند. فقط تعداد کمی هستند که استراحت می‌کنند و اینکه بازیکن در فصل استراحت تمرین نمی‌کند اصلاً خوب نیست.

کرار را نیمکت‌نشین کردم

شما از بیرون به این موضوع نگاه می‌کنید و خبر ندارید که در داخل تیم چه خبر است. من به هیچ بازیکنی اجازه بی‌انضباطی نمی‌دهم و کرار را هم در 2 بازی نیمکت‌نشین کردم. بازیکن خارجی مثل ما نیست که با مشکل مالی کنار بیاید و اگر باشگاه به تعهداتش عمل نکند، قطعاً با مشکل مواجه می‌شویم. بازیکنی مثل کرار یا خارجی‌های دیگر در وهله اول مسائل مالی برایشان مهم است.

مشکلات روحی ریوالدو

مهم‌ترین مشکل ریوالدو به مسائل روحی و روانی مربوط می‌شود. او از خانواده‌اش دور است و باید باشگاه شرایط را فراهم کند تا خانواده‌اش به ایران بیایند. بحث مالی هم مهم است ولی بیشترین مشکل او به مسائل روحی برمی‌گردد. قرار است ریوالدو امروز با مسئولان باشگاه جلسه داشته باشد. او در حال حاضر حتی با 30 درصد توانش هم بازی نکرده است. امیدوارم مشکل ریوالدو حل شود هر چند که خوشبختانه بحث مسکن او حل شده و باشگاه برایش آپارتمان تهیه کرده است.

پروپییچ بازیکن بزرگی است

این بازیکن نیاز به زمان دارد و اتفاقاً در بازی با استقلال اهواز نمایش خوبی داشت و روی گل دوم و برد ما تأثیرگذار بود. او بازیکن بزرگی است و قطعاً از این بهتر خواهد شد. او هنوز به طور کامل با استقلال هماهنگ نشده است.

هدف‌مان قهرمانی در دو جام است

تنها ما دنبال قهرمانی نیستیم و مدعیان دیگر هم، چنین هدفی دارند. استقلال همیشه مدعی قهرمانی است و امسال هم تلاش می‌کنیم تا به این هدف برسیم. ما دنبال قهرمانی در لیگ‌ برتر و جام ‌حذفی هستیم و نهایت تلاش‌مان را برای رسیدن به این هدف انجام خواهیم داد.

مشکلات مالی پشت‌ سر هم می‌آید

مشکلات، آن‌قدرها هم بزرگ نیست که می‌گویند و بخش مهمی از طلب بازیکنان پرداخت شده است. با توجه به مشکلاتی که در مورد اسپانسر وجود داشت کارها کمی عقب افتاد. من با آقای سبک‌دست در تماس هستم و او هم تلاش می‌کند مشکلات را حل کند اما این مشکلات یکی، دو تا نیست و پشت‌ سر هم می‌‌آید. به عنوان مثال، باشگاه پول بازیکنان خارجی که چند سال پیش در استقلال بودند را پرداخت نکرده و همین مسائل هم خودش مشکل بزرگی است. در حال حاضر اعضای کادر فنی هنوز پولی دریافت نکرده‌اند ولی ما تحمل می‌کنیم. خودم هم تا الان یک ریال نگرفتم.

پرسپولیس تیم خوبی است

من به خاطر شرایط جدول گفتم پرسپولیس رقیب ما نیست. آن زمان پرسپولیس در انتهای جدول بود. پرسپولیس تیم خوبی است و خوب هم بازی می‌کند. باید از بازیکنان این تیم و برانکو حمایت شود. در فوتبال ایران دیواری کوتاه‌تر از دیوار مربیان وجود ندارد و خیلی از تیم‌ها صبر نمی‌کنند تا مربی کارش را انجام دهد.

پورحیدری نقشی نداشت

من سال‌هاست که منصورخان را می‌شناسم و او آدمی نیست که از شرایط و جایگاهش سوءاستفاده کند. قسم می‌خورم که او نقشی برای حضور من در استقلال نداشت.

تشکر از برهانی و طالب‌لو

باید از هواداران استقلال و بازیکنان تیم و همه آنهایی که به هر طریقی به استقلال کمک می‌کنند تشکر کنم. در تیم ما همدلی و اتحاد وجود دارد و این بسیار مهم است. وقتی طالب‌لو یا برهانی روی نیمکت هستند به اندازه بازیکنانی که در زمین هستند برای موفقیت تیم حرص می‌خورند. این مسائل برای من ارزش دارد و باید از آنها تشکر کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها