jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۸۲۵۸۷۹   ۲۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۴

جام جم ورزشی: قهرمان جودوی آسیا به دلیل مشکلات شدید مالی جودو را کنار گذاشت تا راه دیگری برای کسب درآمد پیدا کند.

خداحافظی قهرمان جودوی آسیا به دلیل مشکلات مالی

به گزارش جام جم ورزشی ، باز هم مشکلات مالی سد راه یک قهرمان دیگر شد. قربانی جدید جواد محجوب نام دارد، ورزشکاری که مدال طلای جودوی آسیا را در اختیار دارد اما به جای اینکه به حضور در المپیک 2016 برزیل فکر کند از جودو خداحافظی کرد چرا که مشکلات مالی بیشتر از این به او اجازه فعالیت در جودو را نمی داد.

او می گوید می خواهد جودو را کنار بگذارد تا به کشتی با چوخه روی بیاورد چرا که این رشته برایش هفته ای سه میلیون تومان درآمد دارد.

محجوب این خبر را در گفت و گو با ایسنا عنوان کرده است. وی در این رابطه به ایسنا گفت: دلیلی برای آمدن به رقابت انتخابی تیم ملی نداشتم! زندگی خرج دارد و من باید خرج 2 خانوار را بدهم به همین علت تصمیم گرفتم در همان رشته کشتی با چوخه فعالیت کنم چرا که هفته‌ای 3 میلیون تومان برای من درآمد دارد و ضمن اینکه احترام زیادی به من قائل می‌شوند.

جودوکار وزن 100- کیلوگرم تیم ملی افزود: چند روز دیگر مراسم عروسی‌ام در پیش است و هنوز نتوانسته‌ام وسایل مورد نیاز زندگی‌ام را به دلیل نداشتن پول تامین کنم. پس چرا باید به جودو بیایم که هیچ کس به فکر من نیست و درآمدی هم عایدم نمی‌شود؟ زندگی کردن خرج دارد و حتی اگر شده کارگری می کنم تا نیازهایم را برطرف کنم. من در گذشته برای کسب مدال ماشینم را فروختم تا خرج تمریناتم کنم به امید اینکه پس از کسب مدال تا حدی زندگیم تامین شود اما نه تنها هیچ اهمیتی به مدال من قائل نشدند بلکه وسیله امرار معاش زندگیم را نیز از دست دادم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها