jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۹۳۷   ۱۰ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: دشمنی در فوتبال همیشه بین چهره های مختلف فوتبال وجود داشته است.

دشمنی های بی پایان دو مربی علیه یکدیگر

به گزارش جام جم ورزشی ، اما جنس دعوای مورینیو و ونگر چیز دیگری است. این دو در درگیری های لفظی خود از هر ترفندی برای تخریب یکدیگر استفاده می کنند. تحقیر ، تمسخر، کنایه و... در مصاحبه های این دو دشمن مطرح فوتبال دیده می شود. حالا که فردا دیدار جام خیریه بین دو تیم چلسی(قهرمان لیگ برتر) و آرسنال (قهرمان جام حذفی) برگزار می شود این درگیری لفظی به اوج رسیده است. این دو در مصاحبه های مختلف خود در آستانه این دیدار حساس و تماشایی تا توانسته اند از خجالت یکدیگر درآمده اند. البته از آنجایی که در مصاف های مورینیو و ونگر این مورینیو بوده که اکثر بازی ها را با پیروزی پشت سر گذاشته است دلایل بیشتری برای تخریب همتای فرانسوی خود در آرسنال دارد.

به گزارش دیلی استار، در آستانه بازی جام خیریه انگلستان بین قهرمان لیگ برتر و قهرمان جام حذفی، خوزه مورینیو می‌گوید اگر او جای آرسن ونگر بود راه حلی برای رکورد افتضاح آرسنال برابر آبی‌های لندن پیدا می کرد.

مورینیو گفت: اگر طرف دیگر این موضوع بودم؟ فکر کنم از خودم می پرسیدم چرا؟ تلاش می کردم تا به یک جواب برسم، نه به دلیل فشار فکری بلکه می خواهم راه حلی برای کمک به تیمم پیدا کنم. تلاش می کردم تا راه متفاوتی را پیدا کنم. تاکنون در چنین شرایطی نبوده ام. فکر می کنم دوبار برابر تونی پلیس شکست خوردم، بازی در برابر کریستال پالاس و وست برومویچ.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها