jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۸۱۸۲۱۳ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

فروردین: در زمینه‌ای ریسک کرده‌اید. این کار به نفع شما بوده و نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. تغییرات خوبی رخ می‌دهد. استعدادهای خفته‌تان را بیدارکنید و آنها را به‌کار گیرید تا به مقامی که لیاقتش را دارید، برسید.

اردیبهشت: فردی مقاوم و استوارید. در حال حاضر در شرایطی قرار گرفته‌اید که ناگزیر به انجام یک سری تغییرات در زندگی شده‌اید. با تعقل و درایت تغییرات را انجام دهید. تحولات درست به بهبود شرایط زندگی‌تان کمک خواهد کرد.

خرداد: برای درست کردن شرایط عاطفی زندگی‌تان، حاضرید دست به هر تلاشی بزنید. کاری که مدت‌ها از شروعش می‌گذشته را به پایان خواهید رساند. به درون‌گرایی و عزلت‌طلبی رو‌می‌آورید و به پرورش روح خود خواهید پرداخت.

تیر: گاهی شرایط واقعا سخت می‌شود، اما درست کردن همه چیز در دست خود شماست. قاطعانه تلاش کنید و حتی یک لحظه دست از کوشش برندارید. مهم نیست مشکلات تاچه حد خیال خودنمایی دارند.‌

مرداد: اخیرا تغییراتی در زندگی داشته‌اید. گاهی اوقات تحولات تلخ به نظر می‌رسند اما ناامید نباشید. روزهای خوش هم از راه خواهند رسید. اسرار زندگی‌تان را با چنگ و دندان حفظ کنید و اجازه ندهید آبرویتان بازیچه این و آن شود.

شهریور: ستاره‌های روشن امیدبخش به سمت‌تان چشمک می‌زنند. به آنها توجه کنید تا این ستارگان کوچک به خورشیدهایی بزرگ و گرمابخش بدل شوند. گهگاه با خود خلوت و احساس تنهایی می‌کنید. ‌

مهر: گاهی اوقات رنج و غم را با تمام وجودتان حس می‌کنید، اما آن قدر پرامید و تلاشگر هستید که بتوانید از کنار این غصه‌ها عبورکنید و به شادی برسید. احتیاط به خرج می‌دهید و این، عاقلانه است. ‌

آبان: برای رسیدن به هدف عزم‌تان جزم است، اما در نظر داشته باشید هر هدفی مقدس نیست. سعی کنید گذشته را جبران کرده و از خود بین اطرافیان نام نیکی بر جا بگذارید. ‌

آذر: خوش قلب و مهربانید و به دیگران محبت می‌کنید. در هرجا که باشید، وجودتان به محیط اطراف گرما می‌بخشد. گاهی اوقات احساس می‌کنید دیگران بی‌معرفت‌اند و احساس دلشکستگی می‌کنید. ‌

دی: تغییرات مهمی در زندگی تان درحال وقوع است. عقل سلیم را به کار اندازید و شرایط را در جهت درست تغییر دهید. چیزی را رها می‌کنید یا جایی را ترک می‌کنید. تغییرات می‌توانند به نفع شما باشند. ‌

بهمن: زندگی‌تان پس از افت و خیزهای فراوان بالاخره به ساحل اطمینان می‌رسد. خوشحالی سراسر وجود شما و خانواده‌تان را دربرمی‌گیرد. به معنویات توجه بیشتری بکنید و به تزکیه روح‌تان بپردازید تا زندگی زیباتری داشته باشید.

اسفند: گاهی مشکلات به شما رو می‌کنند، اما خوشبختانه برای هر سختی، راه‌حلی وجود دارد. عشق در راه است. روابط عاطفی‌تان رو به بهبود می‌رود. تغییرات مهمی در زندگی‌تان رخ می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر