jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۶۵۴۸ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۰۰

ترانه‌سرا و خواننده مشهور نماهنگ‌های و کلیپ های گروهک تروریست تکفیری داعش در درگیری‌های حسکه سوریه به هلاکت رسید.

خواننده سعودی داعش کشته شد + عکس

فعالان سوری تاکید کردند، "ماهر مشعل" متخصص سرودن اشعار و ساخت آهنگ برای کلیپ‌های تصویری داعش، که پس از پیوستن به این گروه خود را "ابو زبیر قصیمی" نامیده بود، در حسکه به هلاکت رسید.

برخی از سایت های خبری وابسته به داعش نیز با دادن لقب " شهید"! به این تروریست سعودی داعش خبر هلاکت او را منتشر و تاکید کردند که انتشار این خبر شوک بزرگی برای طرفداران این خواننده در عربستان بوده است.

به نوشته روسیا الیوم، این تروریست تکفیری داعشی روز شنبه در حمله هوایی جنگنده های ارتش سوریه به جنوب شهر حسکه کشته شده است.

مشعل که با وجود سن و سال کم در عربستان شهرت پیدا کرده بود، در آوریل 2013 (فروردین 92) به داعش ملحق شد و در زمره ترانه سرایان مشهور این گروه تروریستی تکفیری در آمد.

ترانه های ماهر مشعل همواره در ساخت نماهنگ های مربوط به اعدام های وحشیانه داعش، مورد استفاده قرار می گیرد.

"رائد فهد" دیگر خواننده سعودی که به همراه ماهر مشعل به سوریه رفته بود، پاییز گذشته به عربستان بازگشت، اما تلاش ها برای بازگرداندن ماهر مشعل بی نتیجه ماند. (شبکه العالم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر