jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۶۳۵۸ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۵

حرکت عجیبی دیگر از داعشی ها

داعش خرید و فروش رادیو را ممنوع کرد

مسئول رسانه ای حزب دموکرات کردستان عراق روز یکشنبه گفت: داعش 97 نفر را در موصل به دلیل خرید و فروش رادیو بازداشت کرد.

داعش خرید و فروش رادیو را ممنوع کرد

سعید مموزینی به شبکه عراقی سومریه نیوز تأکید کرد که داعش استفاده از رادیو را در موصل ممنوع کرده است.

وی افزود: پس از انتشار اعلامیه وزارت دفاع برای اهالی موصل، از دیروز درخواست های زیادی در این شهر از سوی مردم برای خرید رادیو مطرح شده است.

مموزینی خاطرنشان کرد: وزارت دفاع در این اعلامیه‌ها به مردم موصل تأکید کرده است که به زودی از طریق رادیو دستورالعمل هایی برای مردم جهت مشارکت در آزادسازی این شهر اعلام می‌شود.

مسئول رسانه ای حزب دموکرات کردستان عراق افزود: داعش از انتفاضه گسترده مردم موصل نگران شده، به همین دلیل برای ارعاب شهروندان روش های جنایتکارانه و سرکوبگرانه شدیدتری را در پیش گرفته است.(فردانیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر