جام جم ورزشی: پرافتخارترین بازیکن تاریخ باشگاه بارسلونا این هفته برای آخرین بار در لالیگا به میدان می رود. او در آستانه خداحافظی از بارسلونا قرار دارد.
کد خبر: ۸۰۰۶۰۱
خداحافظ ژاوی، مقصد بعدی قطر

به گزارش جام جم ورزشی ، عصر طلایی پرافتخارترین بازیکن تاریخ باشگاه بارسلونا به سر رسید. او این هفته برای آخرین بار در لالیگا به میدان می رود و شانزدهم خرداد ماه نیز برای آخرین مرتبه پیراهن بارسلونا را به تن خواهد کرد. او در کنفرانس خبری خود اظهار داشت: «قبل از اینکه سوالی مطرح کنید می خواهم اعلام کنم که در پایان فصل از بارسلونا جدا خواهم شد. این یک تصمیم آسان نبود.»

او اخیرا با باشگاه السد قطر توافق سه ساله کرده است تا سال های آخر فوتبال خود را در لیگ ستارگان قطر پیگیری کند.

این هافبک 36 ساله که در قهرمانی اسپانیا در جام جهانی آفریقا و بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا (2008 و 2012) نقش چشمگیری داشت، حضور در قطر را برای آینده‌اش سودمند می‌داند؛ او در این خصوص گفت: در دوحه امکانات فراوانی برای من مهیا است تا با یک فوتبال بسیار پرانگیزه، جوان و پرامکانات مواجه شوم! هیچ جای دیگر نمی‌توانستم با این شرایط مطلوب مواجه شوم.

او درباره خداحافظی با بارسلونا گفت: زندگی حرفه‌ایم از این بهتر نمی‌شود. تصمیم بسیار سختی بود. اما قطر برای من ایده‌آل است. در آینده دوست دارم دوباره با بارسا برگردم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها