jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۷۹۶۷۷۶   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۳:۱۹

گردباد و شرایط نامساعد جوی موجب برخورد ۱۱ دستگاه خودرو در محور قزوین به بوئین زهرا شد.

تصادف ۱۱ خودرو در محور قزوین به بوئین زهرا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پلیس راه استان قزوین وقوع گردباد که غروب یکشنبه و ساعاتی پیش در استان قزوین رخ داد موجب کاهش دید رانندگان مسیر و برخورد ۱۱ دستگاه خودرو در محور قزوین به بویین زهرا شد.

سرهنگ بهرام زینلی فرمانده پلیس راه استان در این باره گفت: این حادثه در سه راهی شهرک صنعتی لیا در بخش شرقی محور قزوین، بویین زهرا رخ داد و در اثر آن پنج دستگاه مینی بوس، دو سواری سمند، یک دستگاه پراید، یک دستگاه پژو ۴۰۵، یک دستگاه کامیونت ایسوزو و یک کامیون حامل ذرت با یکدیگر برخورد کردند.

وی تصریح کرد: در این حادثه تعداد ۱۱ نفر مجروح شدند که برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند و خوشبختانه این سانحه تلفات جانی در برنداشت.

زینلی بی احتیاطی رانندگان مسیر را علت این سانحه ذکر کرد و اظهارداشت: متاسفانه در هنگام گردباد رانندگان به جای توقف و خودداری از حرکت با اهمال و بی احتیاطی به راه خود ادامه دادند که به دلیل نداشت دید کافی چندین خودرو با یکدیگر برخورد کرده و اسیب دیدند.

سرهنگ زینلی گفت: از رانندگان انتظار داریم در صورت بروز تغییرات جوی شامل بارش باران شدید و مه غلیظ و یا گردو غبار ضمن کاهش سرعت در پارکینگ های مسیر جاده توقف کرده و پس از مساعد شدن شرایط جوی به مسیر خود ادامه دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.