jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۴۳۱۱   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۰

جام جم ورزشی: منچستریونایتد برای واگذاری دروازه بان اسپانیایی خود به رئال مادرید یک شرط سنگین پیش پای باشگاه مادریدی گذاشت.

گرث بیل را بدهید، دخیا را بگیرید

به گزارش جام جم ورزشی ، با وجه به ضعف اساسی ایکر کاسیاس اسطوره ای درون دروازه مادریدی ها این باشگاه سلطنتی از مدت ها پیش به دنبال جذب دیوید دخیا سنگربان تیم منچستریونایتد است. اما باشگاه انگلیسی به تازگی یک شرط بزرگ برای انتقال دروازه بان خود اعلام کرده اند. این باشگاه اعلام کرده در صورتی دخیا را به رئال می فرستد که به ازای آن رئال مادرید گرث بیل را که عنوان گران ترین بازیکن تاریخ را یدک می کشد به یونایتد بدهد.

گرت بیل دو سال پیش با 86 میلیون پوند راهفوتبال ی رئال مادرید شد که این گرانترین رقمی است که برای یک بازیکن پرداخت می شود. او در نخستین فصل حضورش در سانتیاگو برنابئو تا حدودی عملکرد خوبی داشت اما در فصل جاری با نمایش ضعیفی که داشته صدای اعتراض هواداران رئال را برانگیخته است و همین باعث شده تا احتمال جدایی او از کهکشانی‌ها زیاد باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر