jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۳۷۱۱   ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۶

جلد خلاقانه روزنامه اسپانیایی

تدارک ویژه برای مبارزه بوکس قرن

روزنامه مشهور مارکا در جلد امروز خود خلاقیت فوق العاده ای نشان داده و جدال رونالدو – مسی را با جدال حساس فردا شب «فلوید می‌ودر» و«مانی پاکیائو» تلفیق کرده است.

تدارک ویژه برای مبارزه بوکس قرن

جدال بوکس «فلوید می ودر» آمریکایی و «مانی پاکیائو» فیلیپینی دو بوکسور مشهور دنیا فردا در لاس وگاس آمریکا در حالی برگزار می شود که بسیاری از علاقمندان آن را بزرگترین مبارزه بوکس قرن می‌دانند.

با توجه به پیش رو بودن این رویداد فوق العاده مهم روزنامه مارکا جلد خود را با تلفیق مبارزه این دو بوکسور و رقابت لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بسته است.

در این جلد رونالدو و مسی روی رینگ بوکس رو در روی هم دیده می شوند. در حالی که به جای رقابت بر سر کمربند قهرمانی جهان که به برنده جدال «می ودر» و «پاکیائو» تعلق می گیرد جایزه های فوتبالی رو رینگ قرار داد، جام قهرمانی لالیگا، جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و همچنین جایزه پیچیچی که به برترین گلزن فصل رقابتهای لالیگا تعلق می گیرد.

هواداران بوکس جهان بیش از 5 سال در انتظار مبارزه فردا بین «فلوید می ودر» و «مانی پاکیائو» بودند.

بلیت های این جدال در کمتر از یک دقیقه به صورت کامل به فروش رفت و گفته می شود درآمد حاصل از این رقابت به 400 میلیون دلار می رسد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر