jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۷۵۵۶۸   ۱۰ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۵

به منظور تسهیل دسترسی مشترکان به سرویس‌های اپراتور اول، پرتال حساب کاربری «همراه من» راه اندازی شد.

راه‌اندازی سرویس "همراه من" همراه اول

به گزارش جام جم کلیک: به منظور تسهیل دسترسی مشترکان به سرویس‌های اپراتور اول، پرتال حساب کاربری «همراه من» راه اندازی شد.

پرتال حساب کاربری "همراه من" به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد. این حساب کاربری خدمتی جدید از همراه اول است که در آن سعی شده تا جای ممکن، دسترسی مشترکان به سرویس‌های این اپراتور از طریق اینترنت آسان‌تر شود.

با سرویس "همراه من"، مشترکان اعتباری و دائمی همراه اول می‌توانند وارد حساب شخصی خود شده و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

در نسخه آزمایشی راه اندازی شده، با ورود به حساب کاربری، مشترکان می‌توانند از خدماتی نظیر "امکان مشاهده و پرداخت صورت حساب‌های میان دوره و پایان دوره"، "خرید و امکان مشاهده گزارش مصرف بسته‌های اینترنت"، "استفاده از خدمات اصلی مانند خرید اعتبار، انتقال اعتبار، فعال‌سازی آوای انتظار، دریافت ریز مکالمات و فعالسازی سرویسMMS " و "فعال‌سازی انواع طرح‌های تشویقی و مناسبتی مانند بسته های تخفیفی مکالمه و پیامک فارسی، هدیه شتاب در پرداخت، هدیه روز تولد و سرویس همراهان اول" بهره مند شوند.

همراه اول اعلام کرد: فعلاً سعی شده است تا خدمات و سرویس‌‎های پرمخاطب ارائه شود؛ ولی در گام بعدی تمامی سرویس‌های خود را از این طریق ارائه خواهد کرد، به گونه‌ای که مشترکان با یکبار ورود به حساب کاربری بتوانند تمام سرویس‌های فعال خود را مدیریت و یا اقدام به فعال‌سازی سرویس‌های جدید کنند.

همراه اول توضیح داده: برای سهولت ورود مشترکان به حساب کاربری، سامانه OTP یا "رمز عبور یکبار مصرف" پیش‌بینی شده است که با این سامانه مشترکان بدون مراجعه حضوری به دفاتر و یا مراکز تلفن ثابت می‌توانند فقط با وارد کردن شماره تلفن همراه خود در صفحه ورود، درخواست دریافت رمز عبور داده و در کمترین زمان ممکن، رمز ورود را از طریق پیامک دریافت کنند و سپس با ورود به حساب کاربری خود از این سرویس استفاده کنند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مهم‌ترین عاملی که موجب عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد اتخاذ مواضع قاطعانه و محکم از سوی جمهوری اسلامی بود.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر