نوانما جاجم نوانما کد خبر: ۷۷۴۰۳۱   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۳

جام جم نوا:‌ آخرین برنامه برنامه هزارصدای پاپ در سال ۱۳۹۳، به همت «آرش نصیری» در عصر روز شنبه ۹ اسفند در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

«بنیامین بهادری» داور «هزار صدا» شد

در این برنامه که چهارمین برنامه بخش پاپ از سری جدید آن است، بنیامین بهادری در جایگاه کار‌شناس و منتقد خوانندگی، فرید احمدی به عنوان کار‌شناس ترانه و علی منصوری، علیرضا میرآقا و آرش سعیدی به عنوان کار‌شناسان آهنگسازی، نوازندگی و تنظیم به نقد و بررسی آثار اجرا شده توسط خوانندگان خواهند پرداخت، در بخش پاپ برنامه هزارصدا، هشت خواننده جوان، قطعه‌ای از آثار خود را به صورت زنده در حضور کار‌شناسان و تماشاگران اجرا می‌کنند و این آثار توسط کار‌شناسان برنامه مورد نقد و بررسی کار‌شناسی قرار می‌گیرد و در پایان برنامه هم، نفرات برگزیده کار‌شناسی و مردمی معرفی به فینال راه پیدا خواهند کرد.
در برنامه روز شنبه ۹ اسفند همچنین استاد تورج شعبانخانی، آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ به عنوان خواننده مهمان قطعاتی از آثار ماندگار خود را اجرا خواهد کرد.
برنامه مسابقه هزارصدا برنامه‌ای برای کشف و معرفی استعدادهای تازه در موسیقی ست و دومین و چهارمین شنبه هر ماه، به ترتیب در ژانرهای موسیقی پاپ و اصیل ایرانی، در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. این برنامه راس ساعت ۱۷ آغاز خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: