jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۳۱۱۴ ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

کشف جسد دختر جوان در حاشیه جاده منطقه چنارستان در حومه یاسوج ،کار آگاهان جنایی را با معمای پیچیده‌ای رو به‌رو کرد. هوای بارانی و پایان آخرین روز بهمن تلخ‌ترین خاطره زمستانی را برای مادری چشم انتظار و دختری دانش پژوه درشهر سردسیری یاسوج رقم زد.

به گزارش ر اک نیوز ، دانش‌آموز هفده ساله دوره پیش دانشگاهی با نام عاطفه که برای فراگیری زبان انگلیسی به یکی از آموزشگاه‌های خصوصی زبان در شهر یاسوج مراجعه کرده بود پس از تعطیلی کلاس و تماس با خانواده به‌طور مبهمی تلفنش از دسترس خارج شد. عاطفه به محض خروج از آموزشگاه با مادرش تماس گرفته و اعلام کرده ماشینی که با آن قصد بازگشت به خانه را دارد تنها یک مسافر دارد و به محض تکمیل شدن مسافران به خانه مراجعه خواهد کرد. پس از این تماس به‌طور مبهمی تلفن وی از دسترس خارج شد و تماس‌های خانواده با وی بی نتیجه می‌ماند تا این‌که ساعت 3 و 30دقیقه صبح تلفن وی خاموش شد. پس از پیدا شدن جسد دختر جوان درکنارجاده چنارستان یاسوج، جسد وی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای رازگشایی از این پرونده آغاز شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر