jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۰۶۷۴   ۲۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۴

جام جم ورزشی: در شبی که رئال مادرید مقابل دپورتیو لاکرونا به پیروزی رسید کریستیانو رونالدو یکی از ضعیف ترین بازیکنان میدان بود.

رونالدوی کم فروغ +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، او سه هفته ای است که تمرکز خود را کاملا از دست داده. گویا کسب توپ طلای 2014 برای او اصلا خوش یمن نبود چرا که پس از آن ابتدا نامزدی اش با یک مدل روسی را به هم زد و پس از آن بسیار ضعیف و عصبی برای تیمش ظاهر شد. او شب گذشته مقابل لاکرونیا چند فرصت مسلم گلزنی را از دست داد و تا افسوس خود را بارها نشان بدهد. حالا لیونل مسی کاملا نزدیک او شده و ممکن است جایش را در صدر جدول گلزنان بگیرد.

یک ضربه رونالدو در نیمه اول به تیر دروازه برخورد کرد. یک بار مقابل دروازه خالی نتوانست به موقع به توپ برسد و در ادامه، داور بازی یک خطای پنالتی مشکوک را روی او نگرفت تا بر شدت ناراحتی او افزوده شود. در یک صحنه که داور خطای بنزما را اعلام نکرد، واکنش عصبی ای که رونالدو از خود نشان داد در نوع خود جالب توجه بود. رونالدو در نیمه دوم و در دقیقه 87 می توانست نوار بدشانسی هایش را پاره کند اما ضربه چکشی او با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها