گرگ شب در کمین دختران دانش‌آموز

پسر شرور معروف به «گرگ شب» که پس از ربودن دختران دانش‌آموز آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، دستگیر شد.
کد خبر: ۷۶۶۶۲۵
گرگ شب در کمین دختران دانش‌آموز

به گزارش جام‌جم، اواخر دی امسال دختر چهارده ساله‌ای با تعطیل شدن مدرسه‌اش در یکی از محله‌های شهر قدس در غرب استان تهران غافل از سرنوشت شومی که در انتظارش بوده، به سمت خانه‌شان به راه افتاد که مرد جوانی راهش را سد کرد و با تهدید چاقو او را ربود. مرد شیطان‌صفت قربانی خود را به پارکی برد و پس از آزار و اذیت و سرقت طلاهای دختر جوان از محل گریخت.

پس از شکایت دختر نوجوان و با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از ماموران پلیس امنیت شهر قدس تحقیقات برای دستگیری مرد آدم‌ربا را آغاز کردند.

همزمان با شروع تحقیقات روز بعد خانواده دختر نوجوان با طرح شکایت جدیدی اظهار کردند، متهم فراری با آنها تماس گرفته و تهدیدشان کرده اگر شکایت خود را پس نگیرند روی صورت دخترشان اسید می‌پاشد.

کارآگاهان با دریافت این اطلاعات جستجوی گسترده‌ای را آغاز کردند تا این که به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد این متهم «هوشنگ» نام دارد و به گرگ شب معروف است. متهم از مجرمان سابقه دار بود که به خاطر جرائمش به گرگ شب معروف شده و باعث ترس قربانیان از شکایت شده بود.

دومین شکار گرگ شب

همزمان با شناسایی هویت آدم‌ربا، مدیر یک مدرسه دخترانه در شهر قدس با حضور در اداره پلیس امنیت عمومی این شهر اطلاعات جدیدی را در اختیار پلیس قرار داد که نشان می‌داد متهمی که پلیس در تعقیبش است با چاقو به دختران این مدرسه حمله و برایشان ایجاد مزاحمت کرده است. همچنین با تعقیب یکی از دانش‌آموزان، او را ربوده و پس از آزار و اذیت و سرقت طلاهایش متواری شده است.

دستگیری متهم

سرانجام دو روز پیش ماموران مخفیگاه جدید متهم را شناسایی کردند، با هماهنگی قضایی به آنجا اعزام شدند و متهم دستگیر شد.

برخورد با هنجارشکنان

بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهر قدس در گفت‌وگو با جام‌جم اعلام کرد: متهم پس از روبه‌رو شدن با شاکیان لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد.

محسن پورساداتی با اشاره به دستور قضایی برای انتشار بدون پوشش عکس متهم افزود: کسانی که در دام این متهم گرفتار شده‌اند، می‌توانند برای شکایت از وی و پیگیری پرونده‌هایشان به پلیس امنیت عمومی شهر قدس یا دادسرای این شهر مراجعه کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۷
حق
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
۰
۰
خودش و تمام اعضای خوانوادش كه همچین ... رو تحویل جامعه دادن رو باید با شكنجه اعدام كرد.
رحیم
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
۱
۰
همین دو شاكی برای اعدامش كافیه .
دقیقا میشه بگین كی آزاد میشه ؟
فرزان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
۰
۰
این دیو صفت هایی كه این طوری به بچه ها آسیب میرسونن باید تیكه تیكه كرد نه اعدام
androidApp
-
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
۰
۰
امیدوارم درس عبرتی بشه برای جوانانی چون این
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
۰
۰
لعنت خدا برجانتان باد ، مردم با زحمت و بدبختی بچه هاشون رو مثل دسته گل پرورش میدن اونوقت بی وجدان هایی مثل شما به یه چشم به هم زدنی تمام زحمات خانواده ای رو به باد فنا میدن خدایا مگر میشه با چند سال زندانی كردن این آشغالا درد این خانواده ها را تسكین داد ؟؟؟؟
سیدجلال
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۹
۰
۰
فقط اعدام اعدام اعدام البته مطمئن باشید اعدام نمیشه چون جوری توعكس ژست گرفته كه میدونه آزاد میشه. باید این خبرو رسانه ای كرد تا نتونند با پارتی بازی درستش كنن.
یكی ازبچه های مدرسه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۹
۱
۰
درملا عام باید جلوی مدرسه ... اعدام شود

نیازمندی ها