jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۵۹۲۸۱   ۲۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۱

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در عملیات کارآگاهان پلیس پایتخت و ۸ شهر حاشیه ای ۶۹ سارق حرفه ای منزل، خودرو، قطعات خودرو، زورگیر و کیف قاپ دستگیر شدند.

69 سارق حرفه ای در تهران دستگیر شدند

سرهنگ عباسعلی محمدیان در ادامه افزود: این افراد در قالب 12 باند مختلف اقدام به سرقت در سطح شهر تهران می کردند.

وی با بیان اینکه در 15 روز گذشته پاتوق ها و منازل این افراد شناسایی شده است، گفت: در بین این افراد 6 نفر مالخر نیز وجود دارند.

سرهنگ محمدیان با اشاره به اینکه یکی از شگردهای سارقان دستگیر شده سرقت به عنف محموله هایی بود که با پیک های موتوری و یا خودرو به باربری های جنوب شهر منتقل می شد، افزود: این افراد با خفت گیری اقدام به سرقت این محموله ها می کردند.

این مقام انتظامی گفت: بخش دیگری از این سارقان قطعات خودرو به ویژه کامپیوتر یا ای سی یو خودروها به خصوص خودروهای 206 را سرقت کرده و بعد از کندن هولوگرام آن با زدن هولوگرام های جعلی آنها را تحت عنوان کامپیوترهای خودروی نو در شهرستان به فروش می رساندند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در بین این افراد یک زن نیز دستگیر شده است، افزود: این فرد طلاهای سرقتی را در طلافروشی ها به فروش می رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر