jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۵۹۲۸۱   ۲۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۱

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در عملیات کارآگاهان پلیس پایتخت و ۸ شهر حاشیه ای ۶۹ سارق حرفه ای منزل، خودرو، قطعات خودرو، زورگیر و کیف قاپ دستگیر شدند.

69 سارق حرفه ای در تهران دستگیر شدند

سرهنگ عباسعلی محمدیان در ادامه افزود: این افراد در قالب 12 باند مختلف اقدام به سرقت در سطح شهر تهران می کردند.

وی با بیان اینکه در 15 روز گذشته پاتوق ها و منازل این افراد شناسایی شده است، گفت: در بین این افراد 6 نفر مالخر نیز وجود دارند.

سرهنگ محمدیان با اشاره به اینکه یکی از شگردهای سارقان دستگیر شده سرقت به عنف محموله هایی بود که با پیک های موتوری و یا خودرو به باربری های جنوب شهر منتقل می شد، افزود: این افراد با خفت گیری اقدام به سرقت این محموله ها می کردند.

این مقام انتظامی گفت: بخش دیگری از این سارقان قطعات خودرو به ویژه کامپیوتر یا ای سی یو خودروها به خصوص خودروهای 206 را سرقت کرده و بعد از کندن هولوگرام آن با زدن هولوگرام های جعلی آنها را تحت عنوان کامپیوترهای خودروی نو در شهرستان به فروش می رساندند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در بین این افراد یک زن نیز دستگیر شده است، افزود: این فرد طلاهای سرقتی را در طلافروشی ها به فروش می رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها