jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۷۱۲   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۰

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا را اینجا ببینید.

انریکه و دوستان در بحران +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، اختلاف در بارسلونا، اخراج زوبی زارتا از بارسلونا، پالس مثبت ستاره بارسلونا به چلسی و ... همه و همه اخبار ناامید کننده ای است که تیتر نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا شده است، حتی روزنامه هایی که حامی رئال مادرید رقیب دیرینه بارسا هستند.

"پایین افتادن" تیتر اصلی نشریه ال موندو دپورتیوو است که به اخراج آندونی زوبی زارتا اشاره دارد. این نشریه نوشت که بارتومئو اعتمادش به زوبی زارتا را از دست داد و به همین دلیل تصمیم به اخراج او گرفت:

نشریه آ.اس تیتر اصلی اش را به ستاره آرژانتینی بارسا اختصاص داده و تیتر زده:" مسی بارسا را ناامید می کند" مسی در تمرینات صبح دیروز بارسا که مقابل تماشاگران برگزار شد، حضور پیدا نکرد و با فالو کردن صفحه رسمی چلسی در اینستاگرام و یکی دو بازیکن این تیم، شایعه رفتنش را تقویت کرد. خبر تغییرات مدیریتی بارسا هم روی جلد آ.اس دیده می شود:

نشریه اسپورت با نگاهی به کل اتفاقات روز گذشته باشگاه بارسلونا، تیتر زده:" بحران تمام عیار!"

نشریه مارکا با تیتر "بارسا از هم گسیخت"، اتفاقات دیروز باشگاه بارسلونا را پوشش داد. غیبت مسی در تمرینات روز گذشته تیمش هم از نظر مارکا تاییدی بر رابطه مشکل دارش با لوئیس انریکه بود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها