jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۹۱۲   ۲۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۸

جام جم ورزشی: حمید درخشان در مصاحبه اخیر خود یک ادعای بسیار عجیب و البته غیر واقعی مطرح کرده است.

جنجال بزرگ مصاحبه اخیر حمید درخشان

سرمربی پرسپولیس امروز در گفت و گو با ایسنا از مسائل مختلفی حرف زده است. در بخشی از این مصاحبه از او پرسیده اند«بهزاد داداش‌زاده در مصاحبه‌ای گفته بود در همان داربی معروف، بعد از اینکه رضا شاهرودی از بازی اخراج می‌شود به شما می‌گوید تا خودش را تعویض کنید تا جای خالی شاهرودی پر شود، اما شما این کار را نکردید.» و درخشان پاسخ داده«بازیکن باید بداند وقتی در زمین بازی می‌کند نمی‌تواند برای مربی تصمیم بگیرد. مگر بازیکن می‌تواند بگوید چه بازیکنی را با چه کسی تعویض کنم؟ این صحبت حرف کوچکی است. من در آن مسابقه بازیکن دیگری به میدان فرستادم تا کمک کند اما این بازیکن کم کاری کرد و ما ضربه خوردیم.»
اظهارات درخشان درباره کدام بازیکن است؟کدام بازیکن به عنوان یار تعویضی به میدان رفت که کم کاری کرد و پرسپولیس ضربه خورد؟
مرور آن بازی حکایت دیگری را نشان می دهد. در آن مسابقه ترکیب این دو تیم اینگونه بود:
پرسپولیس: احمد رضا عابدزاده، محمد علی پیروانی، مجتبی محرمی، رضا شاهرودی، بهروز رهبری فرد، حسن شیر محمدی، محسن عاشوری، علی دایی، فرشاد پیوس (کاپیتان)، حسین عبدی، بهزاد داداش‌زاده
استقلال: بهزاد غلامپور، جواد زرینچه، محمود فکری، مسعود غفوری اصل، مهدی پاشا‌زاده، محمد نوری، امیر قلعه نویی (کاپیتان)، محمد تقوی (علی حاج اکبری)، ایمان عالمی (علی اکبریان)، صادق ورمزیار، ادموند اختر
زننده گلها:پیروزی: فرشاد پیوس (۵۲ پنالتی) ـ بهزاد داداش‌زاده (۵۶)استقلال: صادق ورمزیار (۸۰ پنالتی) ـ ادموند اختر (۸۷)
داور احمد ابهران بود که به رهبری فرد و غفوری اصل کارت زرد داد و رضا شاهرودی، مجتبی محرمی (پیروزی) امیر قلعه نویی (استقلال) هم اخراج شدند و بازی نیمه تمام ماند.
همانگونه که می بینید استقلال دو تعویض انجام داد اما پرسپولیس هیچ تعویضی انجام نداد و به همین دلیل هم درخشان زیر سئوال منتقدان رفت تا جایی که رضا شاهرودی در گفت و گو با هفته نامه فانوس یک هفته بعد از آن بازی تندترین حرفها را علیه درخشان و دانش فنی او مطرح کرد و عدم تعویض از سوی این مربی را دلیل باخت پرسپولیس دانست.مصاحبه ای که با عکس های رضا شاهرودی سوار بر موتورسیکلت تیراژ و فروش خوبی را نصیب آن هفته نامه کرد.
حالا باید از درخشان پرسید منظورش کدام بازیکن تعویضی است.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها