jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۴۸۴۷۵   ۲۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۸

جانشین رییس پلیس راه کشور اعلام کرد:

محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در مراسم اربعین

جانشین رییس پلیس راه کشور، محدودیت و ممنوعیت های تردد در مراسم اربعین حسینی را اعلام کرد.

محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در مراسم اربعین

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ صمد اسفندیاری گفت:با توجه به حجم بالای زائران، تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 الی 24 روزهای 18 تا 24 آذرماه در محورهای اهواز - سوسنگرد - بستان آباد - چزابه و اهواز - خرمشهر- شلمچه، ممنوع است.

وی افزود: تردد موتورسیکلت ها از ساعت 12 روز چهارشنبه 19 آذر ماه تا ساعت 24 روز شنبه 22 آذر ماه در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهذ و بالعکس ممنوع است.

این مقام انتظامی با شاره به محدودیت های تردد در محور کرج - چالوس، گفت: تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز شنبه 22 آذر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ اسفندیاری افزود: از سوی دیگر تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 23 روز جمعه 21 آذر ماه از میدان امیر کبیر کرج تا دهانه شمالی تونل کندوان در استان البرز ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه تردد کلیه تریلرها از محور هراز همچنان ممنوع است، گفت: همچنین تردد کلیه کامیونها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روزهای چهارشنبه تا شنبه ( 19 الی 22 آذر ماه) از محور هراز ممنوع است.

به گفته سرهنگ اسفندیاری، تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روزهای جمعه تا شنبه (21 و 22 آذر ماه) از تهران به قائمشهر و بالعکس در محور دماوند ممنوع است.

جانشین رییس پلیس راه کشور افزود: شهروندان برای دریافت آخرین وضعیت راهها و محدودیت های تردد با شماره 88255555 تماس گرفته و یا به سایت Rahvar120 مراجعه نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها