jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۶۶۹۱   ۱۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۰

جام جم ورزشی: بعداز ظهر روز گذشته وقتی مهاجم استوک سیتی به آرسنال گل زد همانند کریستیانو رونالدو به شادی پرداخت.

تقلید یک مهاجم از کریستیانو رونالدو+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، پیتر کراچ همان مهاجم قد بلندی است که در لیگ برتر انگلیس برای خود تبدیل به یک ستاره شده بود، او مدتی هم برای لیورپول بازی کرد و به تیم ملی انگلیس هم دعوت شد اما دوره او موقتا به پایان رسید. کراچ که اکنون برای استوک سیتی بازی می کند دوباره به روزهای خوب خودش برگشته است، همان روزهایی که در لیگ برتر انگلیس می درخشید. او در روزی که استوک سیتی به یک برد مهم و سه بر دو مقابل آرسنال دست یافت برای تیمش گلزنی کرد و به سبک کریستیانو رونالدو به شادی پرداخت. او پس از بازی نحوه شادی پس از گل خود را در کنار کریستیانو رونالدو قرار داد تا به همه نشان دهد قصدش فقط تقلید از رونالدو بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها