jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۶۶۹۱   ۱۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۰

جام جم ورزشی: بعداز ظهر روز گذشته وقتی مهاجم استوک سیتی به آرسنال گل زد همانند کریستیانو رونالدو به شادی پرداخت.

تقلید یک مهاجم از کریستیانو رونالدو+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، پیتر کراچ همان مهاجم قد بلندی است که در لیگ برتر انگلیس برای خود تبدیل به یک ستاره شده بود، او مدتی هم برای لیورپول بازی کرد و به تیم ملی انگلیس هم دعوت شد اما دوره او موقتا به پایان رسید. کراچ که اکنون برای استوک سیتی بازی می کند دوباره به روزهای خوب خودش برگشته است، همان روزهایی که در لیگ برتر انگلیس می درخشید. او در روزی که استوک سیتی به یک برد مهم و سه بر دو مقابل آرسنال دست یافت برای تیمش گلزنی کرد و به سبک کریستیانو رونالدو به شادی پرداخت. او پس از بازی نحوه شادی پس از گل خود را در کنار کریستیانو رونالدو قرار داد تا به همه نشان دهد قصدش فقط تقلید از رونالدو بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر