jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۷۴۲۵۴۱ ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۲

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه آورده متقاضیان مسکن مهر در فاز ۱۱ پردیس باید تا پایان آذر به ۳۷ میلیون تومان برسد، گفت :متقاضیانی که این مبلغ را واریز نکنند واحدهایشان با تاخیر واگذار می شود.

آورده متقاضیان فاز ۱۱پردیس باید به ۳۷ میلیون برسد

حسن ولی‌پور در گفت و گو با فارس در پاسخ به این سئوال که آیا واریز 12 میلیون تومان برای فاز 11 شهر پردیس به منزله گران شدن مسکن مهر نیست؟ گفت:‌ ما رقم افزایش را اعلام نکرده‌ایم، ارقامی که قبلا اضافه شده بود علی‌الحساب بود و این مبلغ اضافه شده در حساب و کتاب زیربنایی و روبنایی مطرح نبوده است.

وی با اشاره به اینکه این بحث افزایش‌ها مربوط به آماده‌سازی و ساختمان‌سازی بوده است، افزود: اگر متقاضیان مسکن مهر در فاز 11 تاکنون 25 میلیون تومان واریز کرده‌‌اند باید تا سقف 37 میلیون تومان آورده داشته باشند.

وی در پاسخ به این سؤال که متقاضیانی که به عنوان مثال 36 میلیون تومان واریز کرده‌اند چه مبلغی را باید مجددا واریز کنند گفت:‌ تاکنون که اعلام کرده‌ایم برای فاز 11 باید 25 میلیون تومان دریافت شود،بنابراین 12 میلیون تومان باید به این مبلغ 25 میلیون تومان اضافه شود که سقف آن را به 37 میلیون تومان می‌رساند.

ولی‌پور اضافه کرد: پس اگر متقاضی که 36 میلیون تومان واریز کرده‌اند یک میلیون تومان دیگر باید واریز کنند.

مدیرعامل شهر جدید پردیس در پاسخ به این سؤال که این فرصت یک ماهه برای واریز 12 میلیون تومان زمان کمی است، گفت: بحث ما زمان نیست بنابراین اگر متقاضیان مسکن مهر زودتر پول واریزی داشته باشند واحدهای مسکونی را زودتر به اتمام می‌رسانیم.

وی ادامه داد:‌این موضوع در زمان مدیریت قبلی تایید شده بود و ابلاغ آن را تا آنجا که توانستم به تأخیر انداختم.

فعلا تصمیمی برای متقاضیانی که 12 میلیون واریز نکنند نگرفته ایم

ولی‌پور در پاسخ به این سؤال که برای متقاضیانی که نتوانند 12 میلیون تومان را تا پایان ماه جاری واریز کنند، چه اتفاقی رخ می‌دهد، آیا حذف می‌شوند، گفت: فعلا هیچ تصمیمی در این خصوص نگرفته‌ایم اما به هر حال واحد مسکونی آن متقاضیانی که آورده خود را دیر واریز کنند با تأخیر واگذار می‌شود.

وی تصریح کرد: به هر حال اعتبار دولتی که برای ساخت مسکن مهر نداریم پس در این خصوص که متقاضی این مبلغ را واریز نکند هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عدالت در شهر، گم شده است

عدالت در شهر، گم شده است

شورای شهر تهران دیروز یک فوریت طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در آینده‌ای نزدیک نرخ بلیت مترو و اتوبوس مجددا افزایش می‌یابد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر