لیگ قهرمانان اروپا

کهکشانی ها به بندر رسیدند

جام جم ورزشی: در ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید در آنفیلد به مصاف لیورپول می رود.
کد خبر: ۷۲۹۸۹۴
کهکشانی ها به بندر رسیدند

به گزارش جام جم ورزشی ، چهارشنبه شب دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری 8 دیدار به پایان می‌رسد و در حساس‌ترین رقابت لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان رئال‌مادرید است.

گروه A

آتلتیکومادرید – مالمو

المپیاکوس – یوونتوس

آتلتیکومادرید، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا پس از برد روحیه‌بخش برابر یوونتوس باید در خانه از مالمو پذیرایی کند.

از سویی دیگر المپیاکوس و یوونتوس در یونان دیگر دیدار این گروه را برگزار می‌کنند. هر دو تیم فصل گذشته در لیگ‌هایشان به قهرمانی رسیدند.

گروه B

لیورپول – رئال‌مادرید

لودوگراتس – بازل

لیورپول و رئال‌مادرید یکی از حساس‌ترین بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان را برگزار خواهند کرد. دیداری که اهمیت زیادی برای دو تیم دارد و می‌تواند به یکی از زیباترین بازی‌های این مرحله تبدیل شود. لیورپول در جدال‌های رودررو با رئال موفق‌تر عمل کرده است. نکته مهم در این دیدار غیبت گرث بیل ستاره ولزی رئال مادرید است که به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست داد.

در دیگر دیدار این گروه که اهمیت کمتری دارد لودوگراتس در بلغارستان پذیرای بازل سوئیس خواهد بود.

گروه C

موناکو – بنفیکا

لورکوزن – زنیت

موناکو در سومین دیدار خود در این رقابت‌ها برابر تیم بدون امتیاز بنفیکا به میدان خواهد رفت. موناکو که دیگر بازیکنان بزرگی چون فالکائو و خامس رودریگس را در اختیار ندارد، باید در سومین دیدار برابر بنفیکا به میدان برود.

لورکوزن و زنیت روسیه نیز دیگر دیدار این گروه را برگزار خواهند کرد.

گروه D

اندرلخت - آرسنال

گالاتاسرای - دورتموند

اندرلخت که تاکنون تنها یک امتیاز از این رقابت‌ها اندوخته است، در سومین دیدار برابر آرسنال به میدان خواهد رفت.

گالاتاسرای و دورتموند در حالی در ترکیه به میدان می‌روند که تیم ترک به چیزی کمتر از پیروزی فکر نمی‌کند. شاگردان چزاره پراندلی تنها یک امتیاز از این رقابت‌ها اندوخته‌اند و برای زنده نگه داشتن امیدشان به صعود باید برابر دورتموند به پیروزی برسند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها