jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۷۱۶۹۲۴   ۲۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۰

متهمان، 13 شاکی داشتند

کلاهبرداری از جنس مواد غذایی

رییس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری اعضای یک باند کلاهبرداری در این استان خبر داد و افزود: متهمان با دادن چک های سرقتی بابت خرید مواد غذایی از 13 نفر کلاهبرداری کرده بودند که با تلاش ماموران دستگیر شدند.

کلاهبرداری از جنس مواد غذایی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ مهدی قدمی رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: در پی دریافت چندین شکایت از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با دادن چک های سرقتی و جعلی، بار مواد غذایی تحویل گرفته که پس از مراجعه به بانک متوجه سرقتی بودن این چک ها شده اند، بلافاصله با تشکیل تیمی ویژه از ماموران آگاهی این استان شناسایی و دستگیری فرد مذکور در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: متهم با جلب اعتماد شاکیان مبنی بر اینکه بیشتر از قیمت واقعی بابت خرید مواد غذایی پرداخت می کند از 13 نفر کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ قدمی گفت: با انجام اقدامات پلیسی و تحقیقات گسترده نهایتاً متهم در یکی از استان های همجوار شناسایی و پس از اخذ دستور قضایی وی دستگیر شد.

وی با اشاره به دستگیری دو تن از همدستان وی، افزود: متهمان که به صورت باندی عمل می کردند، با به دست آوردن یک دسته چک سرقتی پس از جلب اعتماد افراد جهت خرید مواد غذایی اقدام می کردند.

رییس پلیس آگاهی استان قم گفت: در نهایت متهمان به انضمام پرونده تشکیل شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی استان و با صدور قرار قانونی مناسب راهی زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی،
مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی، مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

" آذربایجان غربی به عنوان بستری مناسب برای سرمایه گذاری، یکی از امن ترین استان های کشور است " این شاید شاه بیت سخنرانی سال های اخیر مسئولان ملی و استانی در شمال غربی ترین استان کشور باشد .

رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها