jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۶۴۵۵   ۲۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۶

عزل دایی از سرمربیگری پرسپولیس با یک سوال همراه بود.تکلیف قرارداد سنگین وی چه می شود؟

جزییات توافق مالی دایی با پرسپولیس

سیاسی طی روزهای اخیر از توافق با نماینده دایی در کلیات این موضوع خبر داده ولی اینکه کلیات مورد بحث شامل چه مسایلی است را مطرح نکرده است.

به گزارش "ورزش سه"، دایی که تا پایان لیگ پانزدهم با پرسپولیس قرار داشت و باید طبق قرارداد بالغ بر 5 و نیم میلیارد تومان به او پرداخت می شد و مالیات آن نیز بر عهده باشگاه بود، بر خلاف تصورات اصلا سراغ قرارداد فصل بعد نرفته است. در صورتجلسه ای که نماینده وی با باشگاه پرسپولیس تنظیم کرده ، مقرر گردیده مطالبات فصل قبل او و نصف قرارداد این فصل (یک میلیارد و 50 میلیون ) توسط باشگاه به دایی پرداخت گردد. این همان کلیاتی است که از آن سخن به میان آمده و قرار است در جلسه دیگری نحوه پرداخت این وجه که با احتساب مطالبات فصل گذشته یک میلیارد و600 میلیون است مشخص شود. پرداخت مالیات این مبلغ هم بر عهده دایی است. کادر فنی علی دایی هم همین توافق را انجام داده اند.

نماینده دایی در این نشست مراتب گلایه شهریار از رفتارهای هیات مدیره را مطرح و سنگ اندازی ها را از دلایل مشکلات تیم دانسته است. او گفته است: علی آقا اعلام کرده من در توافق مالی طبق خواسته خودتان عمل میکنم اما سعی کنید در پرداخت مطالبات تیم تاخیر ایجاد نشود تا تاثیر آن را در روند کار ببینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها